Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firmowe konto paypal i zarobki poniżej 1700 miesięcznie - trzeba rejestrować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Firmowe konto paypal i zarobki poniżej 1700 miesięcznie - trzeba rejestrować? (/Temat-Firmowe-konto-paypal-i-zarobki-ponizej-1700-miesiecznie-trzeba-rejestrowac-175541)



Firmowe konto paypal i zarobki poniżej 1700 miesięcznie - trzeba rejestrować? - Someduda - 19-04-2023 16:23

Jestem obecnie bezrobotny i nie jestem zarejestrowany jako osoba bezrobotna (więc nie posiadam zasiłku ani nic takiego). Chcę założyć firmowe konto paypal, aby chronić prywatne dane (imię i nazwisko) i sprzedawać scenariusze ludziom którzy z tego będą stwarzać ekskluzywne nagrania na swoich Patreon'ach, youtube itd. Zarobek poniżej 1700 zł na miesiąc (około 1300), czyli poniżej kwoty powyżej której trzeba by było już zarejestrować działalność.

Pytanie teraz, czy mogę to zrobić? Czy powinienem zostać przy osobistym koncie paypal? Żeby nie rejestrować?

A jak już musiałbym rejestrować, to jak to wygląda? Trzeba iśc do urzędu czy można to zrobić online?


RE: Firmowe konto paypal i zarobki poniżej 1700 miesięcznie - trzeba rejestrować? - tadek6666 - 19-04-2023 22:00

pomyśl o czym typu binance zamiast paypal , to nawet nikt nie zauwazy ze w taki sposob zarabiasz .

to była porada nierozsądna..

porada rozsądna to zarejestruj wszystko w urzedach , spotkaj się z doradcą , księgowym itp. ogólnie zapłać więcej niż zarabiasz za to własnie zarabianie xD


RE: Firmowe konto paypal i zarobki poniżej 1700 miesięcznie - trzeba rejestrować? - rAzEET - 20-04-2023 15:26

Jeśli chodzi o PayPal to dość ryzykowana sprawa. Oni lubią sobie zablokować bez powodu konta nawet większym firmom i zamrozić pieniądze na kilka miesięcy, a co dopiero w takim przypadku jak Twój.