Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Reset ptz po roku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Reset ptz po roku? (/Temat-Rozwiazane-Reset-ptz-po-roku-17540)



[Rozwiązane]Reset ptz po roku? - TeDeX - 03-12-2010 20:59

Elo, mam takie pytanie, dawno mnie nie było na lockerz i kiedys pisali że po roku konto sie resetuje tzn ptz i znajomi itp.. i własnie patrze i moje konto ma już rok (od listopada) i nic ptz nadal mam itp. jak z tym jest ? będą resetowali?, bo nie wiem czy oglądać filmiki w play bo może obejrzę a mam ich sporo i zrobią reset ;d


RE: Reset ptz po roku? - Surlope - 03-12-2010 21:03

Czytałem gdzieś na forum, że zostało to zawieszone na jakiś czas. Ale głowy nie dam Smile


RE: Reset ptz po roku? - Grabowkers - 03-12-2010 21:06

Od razu nie zabiorą Ci wszystkich punktów. Np. 1 grudnia 2009r zdobyłeś 10 PTZ więc 1 grudnia 2010r zabierają Ci te 10 PTZ. Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi Smile

EDIT: @Surlope: Rzeczywiście było jakieś nowe info w tej sprawie, niestety nie pamiętam dokładnie o co chodziło.


RE: Reset ptz po roku? - Nayare - 03-12-2010 21:10

To info bylo w rocznice lockerz, jezeli sie zarejestrowaliscie w marcu to przez jakis czas nic mieli nie zabierac.


RE: Reset ptz po roku? - Burned - 04-12-2010 00:01

Faktycznie jak zdobyleś 10 PTZ danego dnia, dokładnie rok później tracisz te PTZ, jednak jeśli coś zamówisz to się przesuwa. Lockerz jednak dało informacje, że narazie wstrzyma się z zerowaniem PTZ aby najnowsi użytkownicy mogli swoje PTZ wykorzystac, jednak to było w marcu czy kwietniu. Zawiesili póki co, myślę, że póki co ogarniają inne sprawy a skryptu, który odejmuje PTZ jeszcze nie mają więc nie masz o co się martwic.


RE: Reset ptz po roku? - omisiu - 04-12-2010 00:10

Ja zarejestrowałem się chyba w marcu i mam nadzieje, że mi nie odejmą:/


RE: Reset ptz po roku? - Tech - 04-12-2010 03:22

Póki 24/7 i FWB jest w fazie beta to żadnego zerowania nie będzie. Jak już w pełni wystartuje to dopiero zaczną się odejmowania PTZ i nie na dziennej zasadzie, a na miesięcznej czyli np. jak zdobyłeś 100 PTZ w marcu to jak minie rok to ci te PTZ odejmą.

No ale wiadomo, że jeśli wydajesz PTZ to wydajesz te najstarsze, więc jeśli jesteś aktywny na Lockerz to praktycznie żadnymi znikającymi punktami nie musisz się martwić, bo raczej nie ma szans żebyś przez rok nic nie używał PTZ Smile


RE: Reset ptz po roku? - omisiu - 04-12-2010 08:48

Uwierz mi można przez rok nie używać...


RE: Reset ptz po roku? - CrisPL - 04-12-2010 10:11

Oby jednak to tych resetów nie dochodziło.


[Rozwiązane]Reset ptz po roku? - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.