Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowoanie kanały Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Promowoanie kanały Youtube (/Temat-Promowoanie-kanaly-Youtube-175354)



Promowoanie kanały Youtube - stormpkp - 01-03-2023 01:18

Witam
Postanowiłam zacząć rozwijać swoj kanał Airsoftowy YT poki co z organicznego ruch i małym promowaniu na fb grupach tematycznych mam torszke ponad 200 subów
ruch mam okolo 100 views dziennie

kontent mysle ciekawy i nagrywany w dobrej jakosci link do kanału tutaj

jeśli macie jakieś pomysły gdzie mógłbym prmować i może co ulepszyc w montażu, bedę wdzięczny za wszelkie rady Big Grin


Z góry ślicznie dziękuje za waszą pomoc.


RE: Promowoanie kanały Youtube - Snaggy - 01-03-2023 11:35

Recykling dłuższych formatów video na jak największą liczbę shortsów -> więcej shortsów na YT -> shortsy na wszystkie inne platformy (tiktok, ig) z linkowaniem do kanału na yt.

Evergreenowe dłuższe treści, które znajdą się w wyszukiwarce - instruktaże, co kupić na start, jaka replika do 200zł, 500zł itd, fajne akcesoria. Odpowiadać na wszystkie pytania w ramach filmów.

IMO jakość nie odstaje od większych kanałów o airsofcie.

Mocno kibicuje, jak się nie wykruszysz to będzie dobrze - trzeba liczyć się z tym, że to maraton. Kanał zawsze rośnie wykładniczo - cały czas przyśpiesza (oczywiście jak zachowasz regularność)

P.S

Dałem subka! Mam spluwę - jeżdzę mega rzadko, ale chętnię pooglądam - szczególnie shortsy. (wiem, że nie ja jestem wyznacznikiem, ale lubie w takich filmikach jak jest ten dźwięk z coda i ten krzyżyk jak się trafia haha)


RE: Promowoanie kanały Youtube - Shimeon - 01-03-2023 19:03

Na pewno miniatury do poprawy. To z takich bardziej wizualnych aspektów. Smile

Zmieniłbym też nazwę kanału, gdyż obecna niczym się aż tak nie wyróżnia, przez co jest trudniejsza do zapamiętania.


RE: Promowoanie kanały Youtube - stormpkp - 01-03-2023 21:07

Spoko dzieki za rady, wczoraj pokroiłem pare klipów i dodałem shorty co do dzwięków narazie uzywałem tylko efekty z cs go, ale w planie mam zrobić kilka z Coda i battlefielda moze, hit marker tez dodam następnym razem


RE: Promowoanie kanały Youtube - stormpkp - 16-03-2023 22:40

Witam, prace nad kanałem trwają udało mi sie dodać hit markery i dzwięki z call of duty, w ciągu ostatnich 3 tygodniu dodałem kilkla klipów oraz około 20 shortów, zakupiłem równiez tubebuddy,a kanał promouje tylko na insta i facebooku i grupach airsoftowych, ale ogolnie kanał najwiekszy ruch generuje z wyszukiwan na You tube, obecnie mam okolo 100- 200 wyswietleń dziennie , poniżej wrzucam link do najnowszego klipu,
jeśli macie pomysły co poprawić bede bardzo wdzieczny za wszystkie rady Smile