Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto Lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam konto Lockerz.com (/Temat-Sprzedam-konto-Lockerz-com-17521)



Sprzedam konto Lockerz.com - eMPeK - 03-12-2010 18:06

Witam,
Chcę sprzedać konto na którym jest 10812 Ptz, Jerk
Powód: brak czasu na zabawę z restokami itp. juz od dawna nie zbieram na nim punktów, dlatego postanowiłem je sprzedać za kase na PP lub k bankowe.
Konto to nie żaden fejk.... udało mi się wygrać jedynie kilka tapet, a raz 25$ PP...Lol
Zainteresowanych proszę o kontakt na PW... wygra najwyższa oferta. Lol


RE: Sprzedam konto Lockerz.com - Lubelak - 04-12-2010 14:51

jaka cena ile filmów?


RE: Sprzedam konto Lockerz.com - eMPeK - 04-12-2010 19:06

Na koncie zbierałem punkty za filmy jeszcze na wakacjach... Teraz widze duze zmiany nastąpiły na Lockerz i za wszystkie filmy mozna zdobyć PTZ.
Co do ceny to licze na jakieś propozycję od kupującego... Smile
Powiedzmy 20$ PP =]


RE: Sprzedam konto Lockerz.com - xPietrek - 04-12-2010 19:51

20$, czyli ok. 60zł to za dużo jak na 10812 PTZ. Teraz żeby cokolwiek zdobyć (poza restockiem), trzeba mieć ponad 100k PTZ.
Lepiej zaproponuj niższą cenę, bo po pierwsze nikt tego nie kupi, a po drugie dostaniesz obelgi od userów, że za drogo Big Grin


RE: Sprzedam konto Lockerz.com - eMPeK - 04-12-2010 23:15

Po tych zmianach nie wiem jak jest na lockerz, dlatego od samego początku mówiłem ze czekam na propozycje...
Kto da więcej ten wygra Smile taki rodzaj licytacji =] Niech bedzie ostatecznym terminem 15 grudnia, Tongue


Sprzedam konto Lockerz.com - Roben - 30-07-2012 11:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.