Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn (/Temat-IguVerse-Gra-Zarabiaj-na-telefonie-NFT-Play-2-Earn-175003)

Strony: 1 2 3


IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn - groszek1112 - 29-12-2022 18:44

Cześć,

Natrafiłem na nową grę na telefon w której możemy zarobić prawdziwe pieniądze oraz stworzyć własnego zwierzaka NFT, bez wkładu własnego. Gra nazywa się IguVerse i jest dostępna zarówno na Androdzie i ISO. Gra jest połączona z coinem $IGUP

Gra jest bardzo prosta na starcie mamy do wyboru jeden z wielu pakietów w każdym z pakietów możemy stworzyć własne zwierzątko NFT. Jeśli mamy talent graficzny sami możemy go narysować i wrzucić, a jeśli nie za dobrze idzie nam rysownie możemy skorzystać z generatora który działa za pomocą naszych wyborów. Każdy z pakietów dropi nam każdego dnia odpowiednią ilość Coinów IGUP.

[Obrazek: IMG-4020.png]

O naszego Zwierzaka musimy dbać (karmić go by jego zdrowie nie spadło do zera) bo wtedy on nam umiera. Możemy zdobywać dodatkową energie którą również możemy wymienić na dodatkowe Coiny. Jeśli o zwierzaka będziemy dbać będzie dawać nam on coraz większe profity.

Energie możemy zdobywać poprzez:
-wychodzenie z zwierzakiem na 15 min spacer w którym IRL musimy zrobić 1km.
-Granie w grę podobną do gry w którą gramy jak wywali nam neta
-zadania typu: podłącz swojego Instagrama czy Twittera

[Obrazek: IMG-4022.png]

Darmowy Pakiet oferuje stacking 30 IGUP dziennie co w wolnym liczeniu po dzisiejszym kursie jest to 2.1 zł dziennie.

Gierka warta uwagi zwłaszcza, że jest zrobiona bardzo ładnie oraz w przyszłości będziemy mogli integrować się z innymi zwierzakami czy sprzedać nasze przepiękne NFT.

Czysty: https://iguverse.com/download/
Reflink: https://iguverse.com/download/r/p7xffj8a
lub dodać w zakładce mój kod polecający : P7XFFJ8A

Z kodem dodatkowe zwierzaki wychodzą taniej!!

Służę radą i pomocą. Dbajcie o zwierzaki!


RE: IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn - MrPr3sid3nt - 30-12-2022 09:40

Wypłacałeś już coś?


RE: IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn - groszek1112 - 30-12-2022 14:50

Ja osobiście jeszcze nie wypłacałem ale widziałem w necie kilka zleceń wypłaty jak wpisze się w YT to się pojawi. Fajnie ze połączone jest to z krypto to właśnie wypłaty powinny być bez problemu. Zespół jest, są chętni do pracy na starcie roku kupuje zwierzaka jednego z droższych wtedy będę mógł więcej powiedzieć Wink


RE: IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn - MrPr3sid3nt - 30-12-2022 16:49

Poszło z refa


RE: IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn - groszek1112 - 30-12-2022 20:30

Dzieki, 6 stycznia osoba od której ja się podpiąłem robi live na zoomie gdzie mówi deliktanie więcej o tym i ma kontakt z twórcami. Zachęcam wchodzić na aktualnych warunkach. W razie pytań pisać priv


RE: IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn - MrPr3sid3nt - 01-01-2023 00:58

Nie mam nigdzie opcji żeby karmić zwierzaka, nic mi żadnych coinow nie dropi nie wiem o co chodzi


RE: IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn - groszek1112 - 01-01-2023 05:56

Cześć na starcie wszystkiego dobrego. Czemu nie dropi czy tego darmowego zwierzaka utrzymujesz powyżej 60 energii.Karmisz podczas gry w której skaczesz nad przeszkodami. Sam ba starcie uczyłem się tej gry, i jak to wytłumaczył mi mój reff darmowy zwierzak to tak naprawdę tylko taki trial i jest to do pokazania działania systemu.


RE: IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn - MrPr3sid3nt - 01-01-2023 14:32

No to na free koncie ciężko będzie coś ugrać skoro zabierają połowę energii codziennie


RE: IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn - zbyszek - 01-01-2023 14:35

(01-01-2023 14:32)MrPr3sid3nt napisał(a):  No to na free koncie ciężko będzie coś ugrać skoro zabierają połowę energii codziennie
Dokładnie też się zarejestrowałem z refa ale widzę że twórca posta nie wspomniał o najważniejszym . Trzeba dzień w dzień robic większość zadań i po kilku dnia coś wpadnie


RE: IguVerse - Gra Zarabiaj na telefonie,NFT Play 2 Earn - MrPr3sid3nt - 01-01-2023 15:29

Jedynie co to można liczyć na 15 energii za spacer za tą gierkę to ciężko złapać 15 bo ja nie wiem ten zwierzak dziwnie reaguje czasami także beż wkładu tu będzie ciężko coś dostac