Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki portal daje największe zasięgi po tagach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Jaki portal daje największe zasięgi po tagach? (/Temat-Jaki-portal-daje-najwieksze-zasiegi-po-tagach-174874)



Jaki portal daje największe zasięgi po tagach? - itmaster - 28-11-2022 10:48

Jaki portal społecznościowy (z tych najpopularniejszych) według Waszych doświadczeń, daje najlepsze zasięgi gdy we wpisie dam tag np. #zarabianie

Bo wiem że w niektórych jak np. Facebook tagi nie mają żadnego znaczenia, jeśli chce zwiększyć zasięg (widoczność) danego posta, po prostu nic to nie daje.
Ale może w jakiś innych daje to wymierne korzyści?


RE: Jaki portal daje największe zasięgi po tagach? - Akaishi909 - 03-12-2022 23:25

Mnie youtube shorts ostatnio naprawdę pozytywnie zaskoczyło. W 3 dni na 5 filmach 140k wyświetleń


RE: Jaki portal daje największe zasięgi po tagach? - itmaster - 04-12-2022 09:16

Ale to jeśli chcesz promować film i pewnie z limitem czasu (? nie wrzucałem to nie wiem), linku pod takim filmem nie przemycę?


RE: Jaki portal daje największe zasięgi po tagach? - cezar78 - 07-01-2023 21:18

Linku pod filmem nie wstawisz bez weryfikacji, ale w przypiętym komentarzu już tak. I ten link z komentarza jest bardziej widoczny niż w opisie bo trzeba kliknąć żeby rozwinąć opis na komórkach