Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Normalna praca zdalna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Normalna praca zdalna (/Temat-Normalna-praca-zdalna-173988)

Strony: 1 2


Normalna praca zdalna - grzesiek8305 - 23-04-2022 19:32

Cześć, szukam jakieś normalnej pracy zdalnej typu moderator czy obsługa klienta (tylko pisanie). Wiecie może, gdzie mógłbym szukać?
Bawienie się w ankiety czy inne klikanie nie sprawi, że zarobię tę najniższą krajową, a nielegalne "biznesy" mnie nie interesują - chatpraca póki co też odpada, zakładając że można z tego normalnie wyżyć.

Przepraszam jeżeli jest już podobny temat, albo wybrałem zły dział - w sieci jest masa oszustów i "wielkich" mentorów, co to wciskają kit że można 1000zł dziennie zarabiać. xD Ciężko jest przekopać się przez to wszystko i liczę, że bardziej zaznajomieni z tematem ludzie dobrej woli napiszą mi, gdzie konkretnie mam szukać.


RE: Normalna praca zdalna - RS6 - 23-04-2022 23:20

Może Call Center mój znajomy właśnie pracuje z Domu w HP ma Home office i nawet nieźle zarabia Wink


RE: Normalna praca zdalna - grzesiek8305 - 23-04-2022 23:46

(23-04-2022 23:20)RS6 napisał(a):  Może Call Center mój znajomy właśnie pracuje z Domu w HP ma Home office i nawet nieźle zarabia Wink
Okey, ale Call Center to również chyba rozmowa telefoniczna?
Mnie interesuje komunikacja pisemna.

Mimo wszystko dzięki za udzielenie się w temacie.


RE: Normalna praca zdalna - adi_hq - 24-04-2022 12:01

Cytat:co to wciskają kit że można 1000zł dziennie zarabiać. xD

To nie można zarabiać 1000zł dziennie?


RE: Normalna praca zdalna - Krakersik - 24-04-2022 12:20

90 % towarzystwa pokaze ci jak zarabiac na kontach bankowych... W tutorialu bedziesz zakladal konta z ich linkow rwferencyjnych... Taka metoda Wink


RE: Normalna praca zdalna - ShuQi - 24-04-2022 15:45

(24-04-2022 12:01)adi_hq napisał(a):  
Cytat:co to wciskają kit że można 1000zł dziennie zarabiać. xD

To nie można zarabiać 1000zł dziennie?


Przecież to kit, nikt takich zarobków nie osiąga, a jedyne czym zajmują się tutaj użytkownicy to przerabianie screenów z zarobkami facepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalm


RE: Normalna praca zdalna - grzesiek8305 - 24-04-2022 20:30

Dlatego szukam czegoś normalnego, typu moderator czy operator czatu, a może być też praca jako konsultant ale tylko w formie pisemnej.
Ja nie chce robić biznesu, tylko normalnie zarabiać tę najniższą krajową najlepiej - zawsze chciałem spróbować takiej pracy, bo siedzenie przy kompie mnie nie odstrasza a jestem też typem domownika.

Kokosów nie oczekuje, ale też bawić się za jakieś 30-50zł miesięcznie mnie nie interesuje.
Krakersik napisał tutaj całą prawdę, takich "ofert" jest najwięcej.


RE: Normalna praca zdalna - itmaster - 24-04-2022 20:40

To najlepiej uderzaj na portale typu pracuj.pl i szukaj praca zdalna. Po pandemii dużo łatwiej o pracę zdalną niż przed, więc może coś ciekawego znajdziesz. A jeśli wystarczy Ci minimalna to tym bardziej.


RE: Normalna praca zdalna - grzesiek8305 - 26-04-2022 20:06

Moglibyście polecić jeszcze jakieś strony, gdzie mógłbym szukać? Może bezpośrednio jak np. wirtualna polska, która ogłaszała się że szuka moderatora.

Edit. Jakie macie zdanie na temat TestoPRO? Oferują pracę jako tajemniczy klient, który zakłada konta bankowe... brzmi podejrzanie, ale może nie są oszustami - ktoś z Was tam sobie dorabiał?


RE: Normalna praca zdalna - prorex3h7 - 27-04-2022 18:23

Jeśli lubisz i chcesz pisać to może copywriting? Sprawdź sobie stronkę - goodcontent.pl