Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy w moim przypadku warto uruchomić koparkę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Czy w moim przypadku warto uruchomić koparkę? (/Temat-Czy-w-moim-przypadku-warto-uruchomic-koparke-173840)



Czy w moim przypadku warto uruchomić koparkę? - PanCaro - 23-03-2022 13:07

Cześć,
kilkanaście lat temu coś działałem z BTC ale zostawiłem temat.

Zastanawiam się nad uruchomieniem programu do kopania na kompie.

Mam dosyć niezły komputer do pracy.. RTX 3070, I7, SSDki... wykorzystuje ok. 3-5% mocy komputera w swojej pracy.

Czy warto uruchomić koparkę jeśli i tak komputer chodzi ok. 18 godzin dziennie?
Czy jeśli ESET krzyczy mi o wirusach.. to trzeba dodać te pliki programów do kopania do wyjątków? Czy rzeczywiście mogą to być lewe programy i są to wirusy? Typu t-rex?
Czy potrzeba do tego szybkiego Internetu? W tej chwili mam limitowany 300 GB na miesiąc. Niebawem będzie światłowód 700 mb/s.


RE: Czy w moim przypadku warto uruchomić koparkę? - jwppl - 15-04-2022 10:49

dokonaj obliczeń ile za prąd zapłacisz a ile wykopiesz. zacznijmy od tego


RE: Czy w moim przypadku warto uruchomić koparkę? - domeklala - 15-04-2022 19:30

Jeżeli chodzi o kopanie to raczej nie BTC.
możesz tutaj sprawdzić ile ci wykopie 3070 LINK , oraz I7 (tutaj szkoda procesora do kopania bo to pewnie groszowe sprawy będą)


RE: Czy w moim przypadku warto uruchomić koparkę? - Sakla13 - 08-08-2022 12:27

Przy obecnych cenach prądu i planowanych podwyżkach musisz to dobrze obliczyć. Rozwiązaniem może być fotowoltaika, czytałem, że to dość fajne rozwiązanie przy kopaniu krypto