Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę (/Temat-Wojna-w-Europie-Rosja-zaatakowala-Ukraine-173718)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - Zaperr44 - 24-04-2022 19:45

I jedni i drudzy warci siebie, bo to jedna dzicz i jak widzę jak kacapy naparzają się z Azow, to aż się serce raduję. Jedynie szkoda cywili a najbardziej oczywiście dzieci i kobiet, bo one nie są winne niczego.


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - PRO86x - 25-04-2022 08:56

(24-04-2022 19:45)Zaperr44 napisał(a):  I jedni i drudzy warci siebie, bo to jedna dzicz i jak widzę jak kacapy naparzają się z Azow, to aż się serce raduję. Jedynie szkoda cywili a najbardziej oczywiście dzieci i kobiet, bo one nie są winne niczego.

Mam tak samo jak ty tylko że cieszę się jak giną jedni..

P.S

Ukraińcy pierwszy raz tak precyzyjnie zaatakowali na rosyjskim terytorium.. Płonie skład amunicji oraz baza paliwa w rosyjskim Briańsku. W Donbasie Ukraińcy skutecznie powstrzymują ataki Rosji.


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - Kirito92 - 25-04-2022 10:15

Polecam kanał: https://www.youtube.com/c/PatrickLancasterNewsToday/videos


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - Shimeon - 26-04-2022 20:29

Śledzicie na YouTube kanał brytyjskiego "prorosyjskiego" reportera Grahama Phillipsa? Znalazłem ciekawy materiał, ale uwaga tylko dla ludzi o mocnych nerwach:






RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - PRO86x - 27-04-2022 09:51

(26-04-2022 20:29)Shimeon napisał(a):  Śledzicie na YouTube kanał brytyjskiego "prorosyjskiego" reportera Grahama Phillipsa? Znalazłem ciekawy materiał, ale uwaga tylko dla ludzi o mocnych nerwach:




Mocne Shy


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - sheko12 - 08-05-2022 21:20

Weźcie pod uwagę jedną rzecz : P
Idąc tokiem szlaków historii II wojny światowej, hitler zanim podbił Kijów na Ukrainie, zajelo mu to chyba około 2 czy 3 miesięcy? Jakoś tak. Sęk w tym, że w tam tym okresie jakby on był agresorem na Państwa inne, niż tylko Ukraina i wiecie, gość wysłał na Kijów masę wojska, przez co osłabił armie w operacji Barbarossa. Kolejną sprawą było to, że Stalin wysylał mase wojska i mase mięsia armatniego na operacje, która finalnie przyniosła im ogromne straty, mimo słabszej III Rzeszy.

Do czego pije, do tego, że należy być cierpliwym i czekać. Putin ma myślenie ZSRR, a Stalin stosował taktyki, podobne też stosuje Putin. Finalnie Stalin byl prowadzącym w II św.
Ja skreślam Ukraińcow z mapy z kilku powodów względem tego konfliktu, ale o tym dlaczego, to kiedy indziej.
Nie stoje po żadnej ze stron i nikomu nie kibicuje, zazwczaj sugeruje sie faktami i danymi Smile
My możemy obserwować.

Natomiast ja nie lubie Ukrainców, nie toleruje ich w naszym kraju i jak dla mnie, mogą zniknąć. Z drugiej strony szkoda mi ich, bo to jednak ludzie, którzy mają prawo do życia.
Ruskie jak to ruskie, mało znam rosjaninów, więc zdanie mam podzielone.


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - fusek - 08-05-2022 21:31

Pobieżnie przejrzałem te dwa video- czy mi się wydaje że tam jest narracja że ukraincy są be - i tylko Rosja?


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - Hybrid1990 - 09-05-2022 11:55

Ładnie dziś zmasakrowali ruska z ambasady:
https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/duzy-protest-przed-cmentarzem-zolnierzy-radzieckich-w-warszawie-ambasador-rosji/kd5s9mr,79cfc278


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - xdax1 - 09-05-2022 17:13

Dziwie się, że w ogóle takie odwiedziny doszły do skutku....


RE: Wojna w Europie - Rosja zaatakowała Ukrainę - Hybrid1990 - 13-09-2022 20:25

Przez ostatnie dni Ukraina przypuściła kontrofensywę, w kilka dni odbiła tyle ziem co ruskie zajęły przez kilka miesięcy. Może nie jest to efekt samej walki, bo ruscy się głównie wycofują, ale widocznie zostali to tego zmuszeni, wszakże Ukraina ma już mnóstwo broni i sprzętu od wielu krajów Europy, a ruska armia jest już nieźle zeszczuplona. USA i Europa są mocno zdziwione wyczynem Ukraińców. Tymczasem w Rosji Putin i jego działania wojenne są coraz bardziej krytykowane, a na Krymie ruscy sprzedawają swoje mieszkania i ewakuują się z obawy przed ukraińcami.