Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
starbets - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: starbets (/Temat-starbets-173410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: starbets - wasda - 13-10-2022 16:49

można już grać za star tokeny ale nie polecamWink


RE: starbets - wasda - 27-10-2022 18:12

[Obrazek: star10.png]

jest koło na hallowen


RE: starbets - korlim - 09-12-2022 19:38

Obecnie jest koło z okazji mundialu Wink


RE: starbets - wasda - 17-12-2022 17:14

Drodzy StarBetterzy,
Przypominamy, że chociaż Mistrzostwa Świata dobiegają końca, wciąż możesz WIELKO WYGRAĆ! Zakręć kołem za darmowe monety, wydobądź kilka tokenów STAR i dołącz do puli nagród TRX o wartości 100 000, a także podwój swoje nagrody w codziennych konkursach na monety!

Również od tego tygodnia będziesz mógł wygodnie odbierać dywidendy w dowolnej walucie! Pamiętaj, że za odbiór dywidendy w jednej walucie zostanie naliczona opłata za przewalutowanie w wysokości 2%.

Bądź na bieżąco, ponieważ w ciągu najbliższych kilku miesięcy pojawi się kilka dużych i nowych funkcji. Nie mogę się doczekać, aby wkrótce podzielić się nimi z wami wszystkimi!

Wykorzystaj jak najlepiej ostatnie dni wydarzenia! Ciesz się fantastycznymi nagrodami, dobrze się bawiąc obstawiając!

Polecenie StarBet.

Koniec transmisji.


RE: starbets - Zagon - 13-01-2023 15:20

Problem z weryfikacją 2FA nie przychodzą na maile kody 2FA. Czy ktoś z Was tak miał ?


RE: starbets - Zagon - 17-01-2023 16:07

Wylogowało mnie z serwisu i nie mogę się zalogować poprzez brak e-maila z kodem 2FA. Ponawiam pytanie czy ktoś coś wie na ten temat ?


RE: starbets - korlim - 17-01-2023 16:16

a patrzyłeś w spamie ? i mi przychodzi kod do zakładki oferty na poczcie. Jeśli tam nie będzie to napisałbym do supportu Wink


RE: starbets - Zagon - 17-01-2023 17:05

Zostało chyba tylko pisać do supportu bo na poczcie w żadnej zakładce nie ma a już próbowałem parę razy i dalej nic.
A teraz działa Wam wszystko okej ?


RE: starbets - korlim - 17-01-2023 18:09

u mnie cały czas działa bez problemu, kwestia poczty bo wcześniej też potrafiło mi na gmail`u wrzucić w różne zakładki a czasem nie przyjść ale póki co ostatnio bez problemowo od razu przychodzi


RE: starbets - Zagon - 22-01-2023 06:16

Mam ktoś jeszcze jakiś pomysł co zrobić w przypadku gdy napisałem do supportu chwilę po moim ostatnim poście i do tej pory nie dostałem odpowiedzi od nich oraz nie mogę się zalogować przez brak kodu.
Dodatkowo chyba jakiś mały ewentualnie mają teraz ?

Co do supportu dostałem odrazu automatyczna wiadomosc zwrotna od nich że zgłoszenie dostali, ale brak odpowiedzi do tej pory