Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie mam nic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie mam nic (/Temat-Nie-mam-nic-173270)



Nie mam nic - Bart89 - 21-12-2021 03:56

Szukam pomocy, mieszkam z toksyczna rodzina, jestem wyzywany i poniżany, mam już tego dość, nie chce tu żyć, nie potrafię się wyprowadzić ponieważ nigdy nie pracowałem i nie umiem zarabiać pieniędzy i nie mam pieniędzy, do tego nie do końca jestem pełnosprawny, różne choroby psychiczne, lęki, fobie, mój mózg nie funkcjonuje poprawnie, nie mam pieniędzy na samodzielne życie i na leczenie, ale staram się żyć normalnie, nie mam nikogo do kogo mógłbym pojechać żeby się stąd uwolnić na kilka tygodni, do tego zgubiłem portfel kilka dni temu przed świętami w którym było 400zl, nie mam nawet na jedzenie, ja to mam tylko pecha w zyciu


RE: Nie mam nic - Gravitronik - 21-12-2021 08:52

Ogarnij jakąś pracę w mieście, jeśli nie masz doświadczenia to idź do Żabki, Biedronki czy innego KFC, wynajmij pokój i uwolnisz się od obecnego życia. Życie będzie skromne, ale spokojnie dasz radę się utrzymać - a potem może, gdy nabierzesz pewności siebie, uda Ci się poprawić komfort życia dzięki lepszej pracy czy dodatkowemu zajęciu.


RE: Nie mam nic - Captain - 22-12-2021 02:39

Jeśli faktycznie masz silne choroby psychiczne które przeszkadzają w normalnym życiu to mógłbyś załatwić sobie orzeczenie o lekkiej niepełnosprawności intelektualnej. Z takim orzeczeniem miałbyś dostęp do ofert pracy dla osób z niepełnosprawnością (zarówno fizyczną jak i umysłową), a takie oferty można dostać/znaleźć na przykład w urzędzie pracy i różnią się od normalnych ofert tym, że praca tam jest lżejsza i mniej wymagająca niż praca dla 100% zdrowego człowieka, a płacą mniej więcej tak samo. Więc warto skorzystać jeśli ktoś ma niepełnosprawność fizyczną lub udokumentowane problemy czy też choroby psychiczne.


RE: Nie mam nic - itmaster - 22-12-2021 09:18

W Twoim przypadku chyba najlepszym sposobem na jakikolwiek zarobek, będą płatne ankiety. Nie wymagają one większej wiedzy, jedynie trzeba mieć czas na klikanie tych wszystkich ankiet. Popatrz po dziennikach na forum, ludzie nawet ładne kwoty wyciągają miesięcznie, gdy zsumują zarobki z wszystkich paneli.

Np. https://zarabiam.com/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439


Nie mam nic - Hybrid1990 - 22-12-2021 09:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.