Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na youtube? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Jak zarabiać na youtube? (/Temat-Jak-zarabiac-na-youtube-173258)



Jak zarabiać na youtube? - Pilarsky - 19-12-2021 17:49

Witam.
Prowadzę kanał youtube o grze The Forest (kategoria horror/survival).
https://www.youtube.com/channel/UCoyvd2nnr1agMNZ1isQgnCA
Posiadam 14k subskrypcji i ok. 350k wyświetleń filmów miesięcznie.
Zastanawiam się jak można zwiększyć zarobki. Próbowałem afiliacji, pod opisami filmów wrzucałem link +krótką reklamę na początku. Reklamowałem stronę ze sprzętem survivalowym + asg. Ludzie wchodzili, ale nie było żadnych konwersji. Jeżeli znasz się na temacie i masz jakieś pomysły to daj znać. Każda rada będzie przydatna pozdrawiam


RE: Jak zarabiać na youtube? - Harry. - 19-12-2021 18:25

Cześć @[Pilarsky],
Czy widziałeś Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet?
Może użytkownik @[Snaggy] będzie wstanie tobie pomóc, gdyż prowadzi mentoring zarabiania na YouTube.
Pozdrawiam


Jak zarabiać na youtube? - Snaggy - 20-12-2021 11:46

Dasz radę wrzucić statystyki dotyczące odbiorców z ostatnich 6 miesięcy?

Chętnie podpowiem, ale muszę wiedzieć mniej więcej czy grupa jest mocno sprecyzowana czy bardziej ogólna bo od tego będzie zależeć jaki program partnerski wybrać i w którą stronę warto iść.

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zarabiać na youtube? - Pilarsky - 20-12-2021 18:43

Pewnie. Z tym, że mogą być trochę zakłamane. Zakładając konto na yt młodsze osoby często zaznaczają, że mają 18 lat
[Obrazek: obraz-2021-12-20-183654.png]


RE: Jak zarabiać na youtube? - Snaggy - 21-12-2021 11:28

Ok. Wymodzimy coś z tego. Wysłałem wiadomość z discordem. Odezwij się do mnie.


RE: Jak zarabiać na youtube? - Shimeon - 28-01-2022 12:06

Wiesz co wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem na zwiększenie zarobków będzie po prostu zadbanie o swój kanał, pod kątem metadanych. Mam tu na myśli tytuły filmów, które są nieprecyzyjne, np. weź pod uwagę ostatni film, jaki wrzuciłeś i spójrz na jego tytuł. On mi niestety nic nie mówi, chociaż nie znam tej gry, to już po tytule chciałbym się dowiedzieć, czego materiał będzie dotyczył i czy będzie warty mojego czasu oglądania. Druga sprawa to miniatury, nad którymi też bym bardziej popracował, gdyż obecne raczej nie zachęcają widza do kliknięcia. Moją uwagę przykuł również fakt, że nie dodajesz opisów pod swoimi filmami, a przecież i ten czynnik wpływa na zasięgi, pozycje w wyszukiwarce itd.


RE: Jak zarabiać na youtube? - Tabasco16 - 05-02-2023 16:08

Radzę skorzystać gyre - program do cyklicznych streamów na YouTube. Pomoże ci to lepiej reklamować kanał YouTube.