Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w siebie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja w siebie (/Temat-Inwestycja-w-siebie-173065)



Inwestycja w siebie - Kakashi69 - 18-11-2021 22:10

Cześć,
Nazywam się Marcin mam 22 lata i jestem studentem Socjologii na II r. studiów magisterskich, jednocześnie rozpocząłem studia z zakresu blockchain oraz digital currencies na zagranicznym uniwersytecie. Posiadam również C2 z języka angielskiego oraz bardzo dobrą znajomość języka greckiego. Chciałbym zapytać w co polecacie mi na ten moment zainwestować czas by w przyszłości móc znaleźć porządną pracę, która dała by mi zarobki miesięczne na poziomie conajmniej 8 tysięcy złotych miesięcznie brutto. Myślałem na początek zacząć od nauczania się jakichś języków programowanie (np. Java, C++). Macie może jakieś lepsze propozycje? Z góry bardzo dziękuję za pomoc


RE: Inwestycja w siebie - Vasaki - 18-11-2021 22:21

8k brutto to po zakonczeniu twojej nauki bedzie lekko ponad najnizsza.

Python <3

A co do nazwy tematu, moja inwestycja w siebie to dobry obiad Smile


RE: Inwestycja w siebie - Harry. - 19-11-2021 07:53

Cześć @[Kakashi69],
Tak jak wspomniał kolega wyżej - jeśli chcesz iść w języki programowania, to najbardziej przyszłościowym i stosunkowo łatwym jest Python, dlaczego?
  1. Serwisy zbudowane na na pythonie: YouTube, Dropbox, Spotify, Netflix. Z tego co wiem python używa również Facebook, Instagram, Yahoo, Quora, Pinterest, Disqus i prawdopodobnie Google
  2. Python możesz wykrozystać w: Cybersecurity, statystyki i analiza danych, Arduino czy Raspberry Pi, uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja, aplikacje webowe, internet rzeczy (IoT), badania naukowe, game dev, blockchain
Jak widzisz zastosowanie pythona jest przeogromne Wink Ciekawostka: Python Tutorial: Build A Blockchain In < 60 Lines of Code

Linki dla ciebie: Pozdrawiam serdecznie


RE: Inwestycja w siebie - Kakashi69 - 19-11-2021 10:11

Dzięki za odpowiedzi


RE: Inwestycja w siebie - XvAK - 19-11-2021 10:34

(18-11-2021 22:10)Kakashi69 napisał(a):  Cześć,
Nazywam się Marcin mam 22 lata i jestem studentem Socjologii na II r. studiów magisterskich

Siema, Bartek jestem tez nic nie potrafię!


RE: Inwestycja w siebie - Yaakula - 01-02-2022 17:57

Coś o tym wiam haha


RE: Inwestycja w siebie - Dr Piotr - 04-05-2023 16:14

Najlepsza inwestycja to ożenek z córką miliardera Big Grin

Tak, jak zrobił to Sunak, obecny PM w UK.