Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Teleport Pro - skopiuj każdą stronę do HTML - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Teleport Pro - skopiuj każdą stronę do HTML (/Temat-Teleport-Pro-skopiuj-kazda-strone-do-HTML-173046)



Teleport Pro - skopiuj każdą stronę do HTML - Harry. - 17-11-2021 07:47

[Obrazek: logo_pro.gif]

Teleport Pro jest programem shareware ściągającym całą zawartość strony i wyświetla ją w formacie HTML. W ten sposób można pozyskać statyczną stronę ale nie ściągnie bazy danych. Pobiera całą stronę + podstrony do pliku html, pliki css, js oraz obrazy. Za pomocą tego programu można mieć np. płatne motywy do wordpressa w wersji HTML. Z odrobiną wiedzy i czasu o HTML oraz CSS dostosować pod siebie Idea

Przydatne linki:
W spoilerze poradnik obrazkowy (4 kroki)
  1. Wyskoczy okienko w celu zapisania projektu. Projekty programu Teleport Pro mają rozszerzenie .tpp
  2. Wybierz gdzie chcesz zapisać projekt
  3. Teraz z menu u góry Project -> Start i czekaj na informacje o zakończeniu Wink


Pozdrawiam


RE: Teleport Pro - skopiuj każdą stronę do HTML - adamcio99922 - 17-11-2021 11:54

Masz jakieś porównanie z HTTrack? Jest jakaś różnica?


RE: Teleport Pro - skopiuj każdą stronę do HTML - Harry. - 17-11-2021 12:42

Cześć @[adamcio99922],
Większej różnicy między Teleport Pro, a HTTrack nie ma. Obydwa spełniają swoją rolę idealnie, czyli kopiowanie strony. Osobiście preferuję Teleport Pro i odkąd pamiętam właśnie tego programu używam. Poradnik wrzuciłem, bo użytkownik @[Shimeon] wczoraj zadał pytanie jak ściągnąć stronę html z plikami. Przy okazji może ktoś jeszcze skorzysta Wink
Pozdrawiam


RE: Teleport Pro - skopiuj każdą stronę do HTML - radek0389 - 17-11-2021 19:23

Sposób działa. Osobiście korzystałem kiedyś z httrack.

ps. Taka historyjka, skopiowałem kiedyś stronę jakąś losową lifestylową, żeby podpiąć pod swoją domenę i dostać akceptację do pewnej sieci afiliacyjnej. Potem o niej zapomniałem i tak sobie wisiała. Pewnego dnia dostałem info z firmy hostingowej, że dostali zgłoszenie i prośbę o kontakt ze mną, podałem nr telefonu. Zadzwoniła babka (właścicielka oryginalnej witryny), że podszywam się pod nią, bezprawnie wykorzystuje jej treści itp. i że właśnie wraca z policji ze zgłoszenia. Coś tam pobełkotałem i ogólnie byłem lekko obsrany (to było z 10 lat temu). W stresie czekałem na wezwanie i nagle po dwóch tygodniach w niedzielę rano skacowany odbieram telefon a tam ta sama babka wypytuje czy czuję wyrzuty sumienia i czy żałuję swoich czynów, po czym stwierdza, że właśnie wraca z policji i odwołała zgłoszenie, bo Bóg kazał przebaczać CoolJerk . Więcej jej nie słyszałemBig Grin


RE: Teleport Pro - skopiuj każdą stronę do HTML - Harry. - 17-11-2021 19:54

Cześć @[radek0389]!
Dzięki za wypowiedź i anegdotkę. Pod koniec się zaśmiałem Big Grin
Jak wyżej użytkownik wspomniał, nie kopiujcie stron polskich gdyż mogą być robione na zamówienie, zdjęcia mogą być autorskie. Polecam tutaj zapoznać się z prawem autorskim. Kopiuje się strony tylko zagraniczne by zminimalizować ryzyko sytuacji opisanej wyżej.
Oczywiście nie namawiam do łamania prawa ale wiecie jak jest Jerk


RE: Teleport Pro - skopiuj każdą stronę do HTML - vacalele - 19-11-2021 14:23

Jak to wszystko odnosi się do zarabiania? Nikt nic tutaj o tym nie wspomniał, a dział sam w sobie mówi o poradnikach do zarabiania.


RE: Teleport Pro - skopiuj każdą stronę do HTML - Harry. - 19-11-2021 14:43

Cześć @[vacalele],
Internet wypaczył kreatywność. Wszystko na tacy trzeba podać facepalm z resztą w skrócie opisane jest na samej górze do czego może posłużyć ale wyjaśnię - mam nadzieję - dokładniej.

W dużej części większość osób zarabia na swoich stronach internetowych. Dzięki temu poradnikowi możesz, np.:
  • pobrać (płatny) landing page / one page
  • przekonwertować do wersji HTML motywy z wordpressa w celu późniejszej modyfikacji
  • ściągnąć "generator hacków", bo te często napisane są w html/css/javascript
  • zrobić kopię offline strony (swojej lub konkurencji)
  • ściągnąć wszystkie obrazy i/lub teksty, i/lub dźwięki z konkretnej strony
Wszystko po to by później dostosować pod bramki płatności czy afiliację. Zamiast siedzieć i marnować czas na kodowanie czy czekanie aż zleceniobiorca skończy pracę. Minimalizacja czasu i maksymalizacja zysków Idea
Pozdrawiam