Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja długoterminowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Inwestycja długoterminowa (/Temat-Inwestycja-dlugoterminowa-172856)



Inwestycja długoterminowa - itsmemario - 20-10-2021 09:46

Cześć, jestem dosyć świeży w świecie kryptowalut i chciałbym się dowiedzieć w jakie krypto warto zainwestować długoterminowo?


RE: Inwestycja długoterminowa - get_dollar - 20-10-2021 10:18

W dwie pierwsze pozycje marketcap.


RE: Inwestycja długoterminowa - bb8_pl - 20-10-2021 10:29

Sadzisz że tak Tobie ktoś coś z banki powie, większość ma swoje znane projekty których się trzyma, jedni kupują różne inni dokupują jedne, trzeba tylko wiedzieć co i jak Smile Co do zakupów pomyśl raczej o IDO i NFT - co to na pewno Goongiel podpowie Big Grin


RE: Inwestycja długoterminowa - lolek111 - 01-11-2021 15:07

W krypto lepiej nie inwestować długoterminowo tylko obracać.


RE: Inwestycja długoterminowa - kolorpurpury - 30-11-2021 22:16

Zależy co rozumiesz przez długoterminowo ale jeżeli interesuje Cię zakup jednej czy dwóch walut/tokenów to najlepiej takich które można gdzieś stakować żeby przy okazji coś wpadało dodatkowo. Można na farmach w nowych projektach, możesz dostarczać płynność na zdecentralizowanych giełdach itd. W ten sposób oprócz samego czekania aż urośnie cena masz jeszcze ciągły jakiś tam pasywny przychód który albo pozwala maksymalizować zyski jeśli w końcu doczekasz się ceny przy której wychodzisz, bo w międzyczasie powiększasz swój depozyt albo rekompensujesz chociaż po części ewentualne straty jeśli będziesz musiał wyjść poniżej wejścia.

Ja od początku działam sobie w dosyć nowym (pół roku) ale rozwijającym się wręcz błyskawicznie DEX-ie i jestem zadowolony Smile