Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krypto - Kup Taniej, Sprzedaj Drożej - Jak to Robić by Zarobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Krypto - Kup Taniej, Sprzedaj Drożej - Jak to Robić by Zarobić (/Temat-Krypto-Kup-Taniej-Sprzedaj-Drozej-Jak-to-Robic-by-Zarobic-172830)



Krypto - Kup Taniej, Sprzedaj Drożej - Jak to Robić by Zarobić - prololex - 17-10-2021 07:13

Hej.
Mam proste pytania osoby średnia zaawansowanej w na rynku kryptowaluty.
Odłożyłem trochę krypto o wartości sześciocyfrowej i warto było by to jakoś wykorzystać w końcu.
Jaki jest najlepszy i najtańszy sposób na sprzedaż kryptowaluty (głównie mam ETH i trochę BTC), aby zyskać i kupić ponownie, gdy cena spadnie, czyli prosta metoda kup taniej, sprzedaj drożej.
Mam swoje monety na Coinbase, ale ludzie polecają inne giełdy jaka według was jest najlepsza?
Słyszałem, że są boty do tego, może ktoś z was coś wie na ten temat?
Za pomoc mogę zaoferować rejestrację reflinki i może coś jeszcze Tongue

Dziękuję!


RE: Krypto - Kup Taniej, Sprzedaj Drożej - Jak to Robić by Zarobić - Jancik - 19-10-2021 23:32

To jest trochę loteria ... można nie zarobić tylko stracić


RE: Krypto - Kup Taniej, Sprzedaj Drożej - Jak to Robić by Zarobić - kolorpurpury - 23-10-2021 17:57

(17-10-2021 07:13)prololex napisał(a):  Hej.
Mam proste pytania osoby średnia zaawansowanej w na rynku kryptowaluty.
Odłożyłem trochę krypto o wartości sześciocyfrowej i warto było by to jakoś wykorzystać w końcu.
Jaki jest najlepszy i najtańszy sposób na sprzedaż kryptowaluty (głównie mam ETH i trochę BTC), aby zyskać i kupić ponownie, gdy cena spadnie, czyli prosta metoda kup taniej, sprzedaj drożej.
Mam swoje monety na Coinbase, ale ludzie polecają inne giełdy jaka według was jest najlepsza?
Słyszałem, że są boty do tego, może ktoś z was coś wie na ten temat?
Za pomoc mogę zaoferować rejestrację reflinki i może coś jeszcze Tongue

Dziękuję!

Trading jest dosyć ryzykowny, moim zdaniem bezpieczniejszy jest staking np. jako dostawca płynności w zdecentralizowanych giełdach, które są o wiele bezpieczniejsze i w przeciwieństwie do giełd zcentralizowanych - anonimowe.

Ja mogę Ci polecić np. https://biswap.org - to stosunkowo nowy projekt, w którym jestem od samego praktycznie początku i rozwija się w bardzo fajnym tempie. W przyszłym miesiącu dochodzi jeszcze NFT Marketplace itp.

Masz tutaj trochę farm do wyboru, pule do stakowania i jeśli chcesz handlować - 0.1% prowizji za wymiany. Giełda działa na blokchainie BSC.