Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Curve - w ile czasu dostałeś bonus? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Curve - w ile czasu dostałeś bonus? (/Temat-Curve-w-ile-czasu-dostales-bonus-172746)



Curve - w ile czasu dostałeś bonus? - Xaypadre - 04-10-2021 10:43

Hello! Smile

W piątek zarejestrowałem się w Curve po przez refflink który daje 10 funtów.
Tego samego dnia dokonałem dwóch płatności kartą wirtualną Curve.
Transakcje normalnie przeszły lecz w apce widniały z napisałem "pending".
Dzisiejszego dnia transakcje widnieją już jako zrealizowane / zaksięgowane, lecz nie dostałem bonusu w formie tych 10 funtów, a tylko 1% cashbacku.

Ile czasu czekaliście na bonus licząc od "zaksięgowania" płatności?


RE: Curve - w ile czasu dostałeś bonus? - M@RT@ - 04-10-2021 13:51

Nie zaliczylo ci reflinka na pewno. Z CURVE ostatnio tak jest niestety.
Bonus powinien pojawić się od razu po transakcji.


RE: Curve - w ile czasu dostałeś bonus? - Xaypadre - 04-10-2021 14:01

(04-10-2021 13:51)M@RT@ napisał(a):  Nie zaliczylo ci reflinka na pewno. Z CURVE ostatnio tak jest niestety.
Bonus powinien pojawić się od razu po transakcji.

Pisałem do nich na czacie w apce jak i wysłałem maila do ich supportu, ale nie odpisują.
Co więcej mogę zrobić w takiej sytuacji? Sad
Jesteś pewny, że nie zaliczyło mi reflinka? Bo na necie też czytałem że niby nawet do 3 dni mogą przyznać bonus, ale nie wiem ile w tym prawdy...


RE: Curve - w ile czasu dostałeś bonus? - M@RT@ - 04-10-2021 17:41

(04-10-2021 14:01)Xaypadre napisał(a):  
(04-10-2021 13:51)M@RT@ napisał(a):  Nie zaliczylo ci reflinka na pewno. Z CURVE ostatnio tak jest niestety.
Bonus powinien pojawić się od razu po transakcji.

Pisałem do nich na czacie w apce jak i wysłałem maila do ich supportu, ale nie odpisują.
Co więcej mogę zrobić w takiej sytuacji? Sad
Jesteś pewny, że nie zaliczyło mi reflinka? Bo na necie też czytałem że niby nawet do 3 dni mogą przyznać bonus, ale nie wiem ile w tym prawdy...

Jestem pewna. Próbowałam kilka razy na rodzinę zakładać konto jak jeszcze było po 5 GBP dla obu stron i nie zaliczało refa. nie wiem co można zrobić. Mi tylko odpisywali że użytkownik nie użył reflinka. A jak wysłałam im screeny krok po kroku z następnej rejestracji to nawet nie odpisali na wiadomość. 4 miesiące już bez odzewu.


RE: Curve - w ile czasu dostałeś bonus? - Xaypadre - 04-10-2021 18:00

(04-10-2021 17:41)M@RT@ napisał(a):  
(04-10-2021 14:01)Xaypadre napisał(a):  
(04-10-2021 13:51)M@RT@ napisał(a):  Nie zaliczylo ci reflinka na pewno. Z CURVE ostatnio tak jest niestety.
Bonus powinien pojawić się od razu po transakcji.

Pisałem do nich na czacie w apce jak i wysłałem maila do ich supportu, ale nie odpisują.
Co więcej mogę zrobić w takiej sytuacji? Sad
Jesteś pewny, że nie zaliczyło mi reflinka? Bo na necie też czytałem że niby nawet do 3 dni mogą przyznać bonus, ale nie wiem ile w tym prawdy...

Jestem pewna. Próbowałam kilka razy na rodzinę zakładać konto jak jeszcze było po 5 GBP dla obu stron i nie zaliczało refa. nie wiem co można zrobić. Mi tylko odpisywali że użytkownik nie użył reflinka. A jak wysłałam im screeny krok po kroku z następnej rejestracji to nawet nie odpisali na wiadomość. 4 miesiące już bez odzewu.

Tylko, że ja nie korzystałem z refflinka innego randomowego użytkownika, tylko od ich "partnera" i po skontaktowaniu się z tym partnerem napisał, że muszę poczekać i też pisałem z supportem Curve na Twitterze, a potem przenieśliśmy się na DM i podobno sprawdzą to i są w kontakcie, także poczekamy i zobaczymy Wink


RE: Curve - w ile czasu dostałeś bonus? - rachman - 04-10-2021 18:03

Różnie może być. Mi poleconą parę miesięcy temu zaliczyli 5 funtów, a reszty mimo, że spełniła warunki nie zaliczyli...


RE: Curve - w ile czasu dostałeś bonus? - Xaypadre - 04-10-2021 18:14

(04-10-2021 18:03)rachman napisał(a):  Różnie może być. Mi poleconą parę miesięcy temu zaliczyli 5 funtów, a reszty mimo, że spełniła warunki nie zaliczyli...

Pożyjemy i zobaczymy, a może napiszę tutaj na forum przebieg (jeżeli dostanę pełny bonus) i co trzeba zrobić dla osób, które będą miały ten sam problem co ja mam obecnie Smile