Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Koszulki UW. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Koszulki UW. (/Temat-Rozwiazane-Koszulki-UW-17262)



[Rozwiązane]Koszulki UW. - wesolutki - 29-11-2010 11:08

Witam, czy ktoś z Was otrzymał koszulkę za zakup UW? Promocja ta była już dość dawno temu...


RE: Koszulki UW. - ketrab - 29-11-2010 11:33

Ja jeszcze nie...


RE: Koszulki UW. - Burned - 29-11-2010 13:35

Raczej nikt nie dostał, to samo co z Z-Listowymi koszulkami, będziemy czekali kilka miesięcy o ile w ogóle dojdą. Przy lockerz trzeba miec cierpliwośc do koszulek i do restockow tez Big Grin


RE: Koszulki UW. - Tech - 29-11-2010 13:56

Ta, mi już 2 koszulki są winni i żadnej nie dostałem. Jak przyjdzie przed wakacjami to będzie dobrze Tongue


RE: Koszulki UW. - wahuu - 30-11-2010 16:23

Na z-listerową czekałem 3 miechy.
Tą z UW już podobno dawno wysłali więc powinna dojść...


RE: Koszulki UW. - cinexik - 30-11-2010 22:51

Pisałem do nich, napisała, ze juz nie wysyłają i że mi nie wyślą.
Specjalnie dla koszulki kupowalem UW wiec zrobili mnie w hu*a i sadze ze wiekszosc Was tez.


RE: Koszulki UW. - MotorniczyTramwaju - 30-11-2010 22:56

Ja już wolę nawet do nich nie pisać, bo już walą anulacje za te koszulki, bo "niby" nie zrobiles update swoich danych, a tak naprawdę zrobiłeś, więc to jest jakaś masakryczna masakra. WYCZUWAM ABSMAK Lol


RE: Koszulki UW. - matiss34 - 30-11-2010 23:16

Ja zlistowa dostalem po pol roku od zelista, a na UW czekamy ale trzeba sie liczyc ze mozemy sie nie doczekac


RE: Koszulki UW. - ColdGold - 01-12-2010 13:29

Mi koszulka z UW jeszcze nie doszła ale miałem "kiedyś tam" potwierdzenie jej wysyłki Smile ( pewnie transport statkiem dlatego tak długo )


[Rozwiązane]Koszulki UW. - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.