Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wypłatą - binance - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: Problem z wypłatą - binance (/Temat-Problem-z-wyplata-binance-172565)

Strony: 1 2


Problem z wypłatą - binance - timeto - 07-09-2021 10:24

Cześć

Na samym starcie przepraszam, ale jestem kompletnym Januszem krypto. Założyłem sobie ostatnio konto na binance, żeby kupić krypto i przesłać je na betfury.

Wpłaciłem symboliczną 100 przez kartę i kupiłem BTC. Próbowałem je przelać na betfury, jednak podatek od transakcji jest większy... (0,0005 BTC). I teraz pytanie, jak mogę najbardziej korzystnie przesłać to krypto na betfury? Nie chce mi się wierzyć, że podatek od każdej transakcji to ~ 100 zł.

Krypto znajduje się teraz na "Fiat and Spot balance".

Będę bardzo wdzięczny za pomoc!


RE: Problem z wypłatą - binance - adamcio99922 - 07-09-2021 10:34

Zmień na ETH lub LTC czy inną i przelej na inną giełdę, transakcje w BTC się śmiesznie drogie.


RE: Problem z wypłatą - binance - SkylineR34 - 07-09-2021 10:35

Wysyłanie BTC z Binance teraz tyle kosztuje - jest to zależne od ceny BTC oraz opłat sieciowych na BTC.
Tańszą opcją jest wysłanie innych kryptowalut niż BTC, ale to już druga strona (tam gdzie wysyłasz) musi je akceptować.
Przykładowo LTC (Litecoin) jest dużo tańszy w przesyłce (aktualnie ok 0,20$).
Wtedy jeśli miejsce gdzie chcesz wpłacić ma w metodach wpłaty LTC to zamieniasz w Binance BTC na LTC i wysyłasz LTC po sieci LTC na adres LTC.


RE: Problem z wypłatą - binance - Ropsont - 07-09-2021 10:47

Tak jak piszą Panowie wyżej - najlepsza opcja to LTC lub USDT ale w sieci TRC20.

Bitcoin to przestarzała technologia, czym wyżej trzyma cenę tym bardziej chore są opłaty. Osobiście od dawna rozliczam się głównie w LTC i USDT bo BTC to jakiś śmiech na sali z tymi opłatami.

Obecnie większość portfeli i giełd przyjmuje LTC i USDT tylko w przypadku tego drugiego dobrze sprawdź czy przyjmuje je w odpowiedniej sieci TRC20!

Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, napotkasz trudność to napisz w temacie zanim wyślesz, bo na krypto łatwo się przejechać. Lepiej zadać nawet najbardziej oczywiste pytanie niż wysłać krypto w nieodpowiedni sposób i utracić środki.


RE: Problem z wypłatą - binance - timeto - 07-09-2021 10:56

Przekonwertowałem na LTC i zleciłem wypłatę, faktycznie opłata wyszła baardzo mała w porównaniu do BTC.

Dziękuję bardzo za pomoc!


RE: Problem z wypłatą - binance - NarkUS - 16-09-2021 11:44

ktoś wie gdzie sprzedam bitcoin cash sv ?


RE: Problem z wypłatą - binance - SkylineR34 - 16-09-2021 11:56

(16-09-2021 11:44)NarkUS napisał(a):  ktoś wie gdzie sprzedam bitcoin cash sv ?
Z dużych gield Kucoin, Okex, Huobi, Ascendex (Bitmax).


RE: Problem z wypłatą - binance - ducce11 - 04-03-2022 18:41

(16-09-2021 11:44)NarkUS napisał(a):  ktoś wie gdzie sprzedam bitcoin cash sv ?

Na kucoinie sprzedalem


RE: Problem z wypłatą - binance - Roman102 - 08-04-2022 15:17

mexc , mozna smialo wplacac i wyplacac


RE: Problem z wypłatą - binance - kazik.608 - 21-08-2022 20:01

dokladnie pełen luzik : P