Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupy o aranżacji wnętrz 550k członków - Współpraca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Grupy o aranżacji wnętrz 550k członków - Współpraca (/Temat-Grupy-o-aranzacji-wnetrz-550k-czlonkow-Wspolpraca-172314)



Grupy o aranżacji wnętrz 550k członków - Współpraca - Soplica - 29-07-2021 11:34

Cześć. Mam 4 grupy na Facebooku o aranżacji wnętrz, w których jest ponad 550 tysięcy osób. Szukam kogoś, kto chciałby podjąć współpracę lub pomóc mi przy monetyzacji grup. W ciągu miesiąca jestem stanie przekierować 15-20 tysięcy osób na stronę sklepu internetowego np. z meblami.

Linki do grup podam na PW Smile

Kontakt:
GG: 28157717 lub PW


RE: Grupy o aranżacji wnętrz 550k członków - Współpraca - MyLead.pl - 23-08-2021 12:01

(29-07-2021 11:34)Soplica napisał(a):  Cześć. Mam 4 grupy na Facebooku o aranżacji wnętrz, w których jest ponad 550 tysięcy osób. Szukam kogoś, kto chciałby podjąć współpracę lub pomóc mi przy monetyzacji grup. W ciągu miesiąca jestem stanie przekierować 15-20 tysięcy osób na stronę sklepu internetowego np. z meblami.

Linki do grup podam na PW Smile

Kontakt:
GG: 28157717 lub PW

Jeśli chodzi o monetyzację tak obszernych grup, świetnym rozwiązaniem będzie tu marketing afiliacyjny, polegający na współpracy z siecią afiliacyjną, taką jak my Smile Po rejestracji, wybierasz jeden z prawie 750 produktów z kategorii Dom i Ogród, następnie generujesz swój unikalny link afiliacyjny, który promujesz na jeden z Twoich grup. Z każdej osoba, która wykona pożądaną przez dany program akcję, np. zakup, dostajesz prowizję.

Pamiętaj też, że algorytm Facebooka nie jest fanem linków afiliacyjnych. Dlatego powinieneś wypróbować system maskowania linków (przekierowań afiliacyjnych), aby mieć pewność, że nie zostaniesz zbanowany. Cloaker linków składa się z kilku elementów. Safe-page, czyli strona, do której trafia każdy, kto jako pierwszy kliknie link. Jeśli bot użyje linku, pozostanie na "bezpiecznej stronie". Prawdziwy użytkownik zostaje przekierowany na stronę konkretnego reklamodawcy. Dzięki temu promowane przez Ciebie linki mają znacznie dłuższą żywotność. Zazwyczaj trzeba by zapłacić za system maskowania linków, ale jeśli chcesz skorzystać z niego za darmo, wystarczy zarejestrować się na MyLead, nasi użytkownicy mają do niego bezpłatny dostęp. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Z pozdrowieniami, Natalia, MyLead


Grupy o aranżacji wnętrz 550k członków - Współpraca - Hybrid1990 - 07-03-2023 11:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.