Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto internetowe w Alior Banku - opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto internetowe w Alior Banku - opinie (/Temat-Konto-internetowe-w-Alior-Banku-opinie-172294)



Konto internetowe w Alior Banku - opinie - itmaster - 25-07-2021 17:27

Chciałem sobie założyć "Konto internetowe" w Alior Banku. Ma to być konto pomocnicze głównie do przelewów internetowych.

Pytanie czy ktoś z Was posiada i czy rzeczywiście jest ono całkowicie bezpłatne, gdy nie wezmę do niego karty (nie potrzebna mi)? Nie ma jakiś kruczków? Jakieś opinie?


RE: Konto internetowe w Alior Banku - opinie - Gravitronik - 25-07-2021 21:30

Zgadza się, bez karty nie generuje żadnych stałych opłat. W razie czego można wspomóc się wypłatą BLIKiem, który jest bezwarunkowo bezpłatny Smile

Jeśli nie będziesz korzystać z dodatków takich jak przelewy natychmiastowe czy obsługa kasowa w oddziałach, to nie poniesiesz żadnych kosztów.


RE: Konto internetowe w Alior Banku - opinie - Hasher - 26-07-2021 09:46

(25-07-2021 17:27)itmaster napisał(a):  Chciałem sobie założyć "Konto internetowe" w Alior Banku. Ma to być konto pomocnicze głównie do przelewów internetowych.

Pytanie czy ktoś z Was posiada i czy rzeczywiście jest ono całkowicie bezpłatne, gdy nie wezmę do niego karty (nie potrzebna mi)? Nie ma jakiś kruczków? Jakieś opinie?

Nie wiem z jakiego banku korzystasz jako banku głównego. Ze swojej strony mogę polecić ci konto w banku Santander. Konto bez karty jest bezpłatne ("konto jakie chcę"). Do tego miły prezent powitalny (50 zł za skorzystanie z kodu zaproszeniowego od innej osoby). Najbardziej jednak cenię sobie darmowe przelewy express na rachunki w innych bankach. Może się przydać jeśli szukasz czegoś typowo do płatności/rozliczeń w internecie.

Co do samego konta w Alior Bank o które pytasz - nie mam z nim złych doświadczeń podobnie jak i żadnych plusów poza darmowym rachunkiem Smile Konto jak konto. Jak dla mnie po ostatnich aktualizacjach ma mało przejrzystą aplikację. Można się przyzwyczaić do niej aczkolwiek bywa czasem uciążliwa Smile


RE: Konto internetowe w Alior Banku - opinie - Shimeon - 26-07-2021 14:01

A co sądzicie o tej ofercie od Pekao? https://www.pekao.com.pl/konto-osobiste/?utm_source=Bankier&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=KontoPrzekorzystne&utm_content=KontoPrzekorzystne&utm_term=Bankier&uap=21072553504664&saids=58700003821707644_p51522169975&gclid=CNDEreD4_fECFRmSGQodKAsOyQ&gclsrc=ds


RE: Konto internetowe w Alior Banku - opinie - Nubit - 13-09-2021 13:25

Nie jest zła, aczkolwiek obecnie są banki, które mają lepsze promocje na założenie sobie w nich konta. Zerknij sobie na promocje w
ing banku śląskim
standanderze
jak również w mbanku


RE: Konto internetowe w Alior Banku - opinie - DAAAANI93 - 21-09-2021 13:57

Posiadam konto w Alior Banku i uwazam ze jest okej, aplikacja sprawna bankowosc tez malo problemow technicznych a to z mojego punktu widzenia najwazniejsze. Ale zalezy kto czego oczekuje.