Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrafisz dodawać ogłoszenia ? Zapraszam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Potrafisz dodawać ogłoszenia ? Zapraszam (/Temat-Potrafisz-dodawac-ogloszenia-Zapraszam-172123)



Potrafisz dodawać ogłoszenia ? Zapraszam - EfectiveWork - 01-07-2021 10:16

Cześć !

Temat ten stworzyłem dla osoby, która posiada listę lub potrafi znaleźć odpowiednią listę portali ogłoszeniowych w których umieści treść mojego ogłoszenia. Tematyką mojego ogłoszenia jest realna praca, którą oferuję pod nazewnictwem "TAJEMNICZY KONSULTANT - PRACA NA TELEFONIE - OCENIANIE JAKOŚCI DZIAŁAŃ KONSULTANTÓW/DORADCÓW". Tutaj wielkich wymagań nie mam, zależy mi po prostu na tym aby ogłoszenie to trafiło do jak największej ilości portali ogłoszeniowych, grup ogłoszeniowych i miejsc gdzie będą ludzie ewentualnie zainteresowani współpracą. 

Co do wynagrodzenia to jestem tutaj otwarty na każdą propozycję ze strony wykonawcy tego zadania.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt PRIV gdzie ustalimy wszystkie szczegóły ewentualnej współpracy.

Pozdrawiam serdecznie !


RE: Potrafisz dodawać ogłoszenia ? Zapraszam - EfectiveWork - 08-07-2021 09:54

Cały czas aktualne !


RE: Potrafisz dodawać ogłoszenia ? Zapraszam - Gravitronik - 08-07-2021 18:05

Do umieszczania ogłoszeń średnio się nadaję, ale chętnie nawiążę współpracę jako ten tajemniczy konsultant Big Grin kilkuletnie doświadczenie na infolinii i wokół infolinii może się przydać, więc gdybyś był zainteresowany, to napisz PW Smile


RE: Potrafisz dodawać ogłoszenia ? Zapraszam - EfectiveWork - 08-07-2021 20:10

Oczywiście jeżeli są osoby chętne spróbowania swoich sił w temacie działania jako "Tajemniczy Konsultant" to śmiało proszę pisać na PRIV.

@[Gravitronik] Poszło PW.

Pozdrawiam


RE: Potrafisz dodawać ogłoszenia ? Zapraszam - Wirqus - 14-01-2022 06:59

Witam
Ogólnie to zainteresowany jestem.
Mam wprawę w ogłoszeniach internetowych.
Jeśli oferta jest ponad prawo ok.


Potrafisz dodawać ogłoszenia ? Zapraszam - Hybrid1990 - 19-01-2022 15:20

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.