Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na oszusta xrpfan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Uwaga na oszusta xrpfan (/Temat-Uwaga-na-oszusta-xrpfan-172007)

Strony: 1 2 3


Uwaga na oszusta xrpfan - Morricorne - 19-06-2021 04:12

Przestrzegam wszystkich przed użytkownikiem @xrpfan
10 czerwca wysłałem mu walutę DASH ze swojego portfela Coinomi w kwocie 0.02502368 3,86 USD na tamten dzień. Miałem otrzymać przelew na konto bankowe w kwocie 15 zł. Bo dopiero zacząłem swoją przygodę z kryptowalutami. I do tej pory żadnego przelewu na swoje konto bankowe w Dipocket się nie doczekałem. Całą historię rozmów z forum. Za jakiś czas sobie wydrukuję i zaniosę do pobliskiej prokuratury wraz z zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa. Nienawidzę czegoś takiego. Bo już raz mnie kiedyś oszukali na olx i udało się tamtą sprawę ruszyć że oszust zwrócił pieniądze które ukradł. Naprawdę ja się na tym nie wzbogacę. A on nie dorobi. Ale sam chciał smrodu. To będzie miał.
Wrzucam zrzuty rozmów.
[Obrazek: Screenshot-20210619-050917.png]

[Obrazek: Screenshot-20210619-050141.png]


RE: Uwaga na oszusta xrpfan - Pablo1878 - 19-06-2021 08:52

Koles ma mniejszy staż od Ciebie a mu wysłałeś. Nauczka na przyszłoś. Sam się kiedyś tak nadziałem.

@[xrpfan]


RE: Uwaga na oszusta xrpfan - bb8_pl - 19-06-2021 09:21

Prosto zwięźle i na temat - naiwność , nie pierwszy raz czytam o takim czymś, czy to 15 zł czy 100 zł czy więcej ...


RE: Uwaga na oszusta xrpfan - vky - 19-06-2021 09:23

ale, żeby tak na 15 złotych..


RE: Uwaga na oszusta xrpfan - Morricorne - 19-06-2021 14:31

(19-06-2021 09:23)vky napisał(a):  ale, żeby tak na 15 złotych..

Niestety. Niektórzy wstydu nie mają. Żeby tak robić sobie brudu za 15 zł. Też tego nie rozumiem.
Tak wiem człowiek był głupi i naiwny. Dobrze że ty 15 zł kosztowała mnie ta lekcja a nie więcej. Nauczka na przyszłość. Straciłem wtedy czujność po pozytywnej transakcji z innym użytkownikiem też z tego forum. Bo to dzięki innemu uczciwemu użytkownikowi udało mi się zdobyć te środki w dash. Z promocji Gemini. Xrpfan był tak bezczelny że po wszystkim próbował mi jeszcze swojego refa do Blackcatcard wcisnąć. Co do mojego stażu na forum. Kiedyś się tu zarejestrowałem za czasów twisto i zapomniałem o istnieniu forum. Obowiązki i praca. Jakiś czas temu wróciłem i poluję na te realne bonusy z refów.
[Obrazek: Screenshot-20210619-152559.png]


RE: Uwaga na oszusta xrpfan - SkyTouch - 19-06-2021 15:08

Żebyś jeszcze nie musiał przepraszać, bo raz, że Dipocket zmieniał ostatnio konta z Alior na Santander, a dwa, że mieli na dniach problem z księgowaniem przelewów przychodzących.
Druga strona zabrała głos? Odniosła się jakoś do tego co piszesz?


RE: Uwaga na oszusta xrpfan - Hasher - 19-06-2021 15:25

(19-06-2021 15:08)SkyTouch napisał(a):  Żebyś jeszcze nie musiał przepraszać, bo raz, że Dipocket zmieniał ostatnio konta z Alior na Santander, a dwa, że mieli na dniach problem z księgowaniem przelewów przychodzących.
Druga strona zabrała głos? Odniosła się jakoś do tego co piszesz?
Pierwsze słyszę że DiPocket zmieniał konta na Santander. Mam u nich od kilku lat i cały czas jest Santander. Nie widziałem żeby mieli Alior.


RE: Uwaga na oszusta xrpfan - Pablo1878 - 19-06-2021 15:55

(19-06-2021 15:25)Hasher napisał(a):  
(19-06-2021 15:08)SkyTouch napisał(a):  Żebyś jeszcze nie musiał przepraszać, bo raz, że Dipocket zmieniał ostatnio konta z Alior na Santander, a dwa, że mieli na dniach problem z księgowaniem przelewów przychodzących.
Druga strona zabrała głos? Odniosła się jakoś do tego co piszesz?
Pierwsze słyszę że DiPocket zmieniał konta na Santander. Mam u nich od kilku lat i cały czas jest Santander. Nie widziałem żeby mieli Alior.

Wcześniej mieli PEKAO. Dopiero od niedawna zmienili na Santander.


RE: Uwaga na oszusta xrpfan - Morricorne - 19-06-2021 15:59

(19-06-2021 15:08)SkyTouch napisał(a):  Żebyś jeszcze nie musiał przepraszać, bo raz, że Dipocket zmieniał ostatnio konta z Alior na Santander, a dwa, że mieli na dniach problem z księgowaniem przelewów przychodzących.
Druga strona zabrała głos? Odniosła się jakoś do tego co piszesz?

Ta? Bardzo dziwne. Żeby przelew ponad tydzień szedł. Gdzie zleciłem ostatnio przelew z Nest bank na konto w dipocket. Na kwotę 20 zł i na drugi dzień miałem pieniądze na koncie w dipocket. Zresztą podejrzewam też że bonus z Blackcatcard który zleciłem wypłatę wczoraj na konto w euro. Będzie również w poniedziałek rano. I zgadza się konto dipocket jest w Santanderze i co w związku z tym? Wcześniej również bez problemu dotarł mi na nie inny przelew. Nie jestem wielbłądem. I nie muszę się nikomu tłumaczyć. Tłumaczyć policji będzie się ten użytkownik. Tak jak kiedyś inny użytkownik olx co oszukał mnie na 1k zł.


RE: Uwaga na oszusta xrpfan - xrpfan - 23-06-2021 22:09

]Morricorne Ale jesteś gość Big GrinBig Grin Jutro bedziesz miał te 15 PLN , po prostu zapomniałem .