Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł dot. filmików. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Pomysł dot. filmików. (/Temat-Pomysl-dot-filmikow-17174)



Pomysł dot. filmików. - wesolutki - 27-11-2010 15:50

Witam, chciałbym zacząć od tego, że nie wiem czy wybrałem dobry dział ale jeżeli Admin uzna, że nie proszę o przeniesienie. A teraz do rzeczy. Często zdarzają się promocję typu 3x3, teraz 5x itd. Najlepszym wtedy wyjściem jest kupienie captch i używanie bota do oglądania filmików, zostawianie komputera najlepiej 24h przez cały okres trwania promocji. Osobiście mam problem z zaśnięciem gdy komputer chodzi, później brak czasu itp. i zdobywam niewiele PTZ podczas tych promocji. Wpadłem na pomysł, że można by było w parę osób zrzucić się na vps-a/rps-a/clouda z windowsem + kilka IP (w zależności ile osób zrzuciłoby się na serwer) i odpalić tam boty, które działałyby 24/7. Co do całego procesu wyboru serwerowni, płatności, konfiguracji serwera nie ma problemu bo znam się na tym bardzo dobrze i od wielu lat w tym siedzę, byłem również pracownikiem kilku firm hostingowych w Polsce i za granicą. Póki co jest to plan i chciałbym abyście wypowiedzieli się tutaj czy znalazłby się ktoś zainteresowany taką zrzutką na serwerSmile

Jeżeli macie jakieś pytania dot. pomysłu lub np. nie wiecie co to jest vps piszcie tutaj, odpowiem.

Pozdrawiam


RE: Pomysł dot. filmików. - paskur - 27-11-2010 16:00

Heh to jest tak, że lepiej nie zostawiać kompa 24h na botowaniu filmów, jeśli nie chcesz mieć anulacji.
Gość od hlp mówił, że co 3h trzeba robić przerwę, więc ja wstaje do niego w nocy ;]

Wątpię czy ktoś się zgłosi, więc polecam ci SpeedFana do wyciszenia kompa Smile


RE: Pomysł dot. filmików. - wesolutki - 27-11-2010 16:02

Osobiście 2 razy w ciągu mojej przygody z lockerz zostawiłem, nabiłem pare tysięcy i anulacji nie byłoTongue