Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mam grupę 1k ludzi a zasięg posta wynosi 2 czemu ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: mam grupę 1k ludzi a zasięg posta wynosi 2 czemu ? (/Temat-mam-grupe-1k-ludzi-a-zasieg-posta-wynosi-2-czemu-171659)



mam grupę 1k ludzi a zasięg posta wynosi 2 czemu ? - Sashimo - 11-05-2021 21:21

Założyłem ostatnio grupę i zasięgi postów są żenujące ;/ mam 1000 ludzi a zasięgi posta wynosi 2 czym to może być spowodowane ?? domyślam się że fake konta też są ale na 1000 ludzi to myślałem że chociaż z 50 osób powinno zobaczyć posta


RE: mam grupę 1k ludzi a zasięg posta wynosi 2 czemu ? - tradebrite - 03-11-2021 12:29

Jakiego typu to grupa? Jaka tematyka?

Często widuję takie zaspamowane grupy, na których może być i po 50 tysięcy osób, ale przez kontent niskiej jakości i dużo fake kont, mało kto reaguje na posty.


RE: mam grupę 1k ludzi a zasięg posta wynosi 2 czemu ? - malena - 18-01-2022 18:11

Jeśli stronę lubią tylko znajomi..
Ja mam ponad 2 k, w tym prawie żadnych znajomych, żadnych fałszywych kont, i zasięgi mam dużo większe. Lepiej nie budować popularności kont na siłę ?


RE: mam grupę 1k ludzi a zasięg posta wynosi 2 czemu ? - mamrocik - 18-01-2022 18:25

Jeśli są źle pozyskani to masz efekt. (np. zlecasz komuś, kupujesz ludzi, nawet jeśli kilku pozyskasz realnie to mogli oni akurat dać nie śledzenie )


RE: mam grupę 1k ludzi a zasięg posta wynosi 2 czemu ? - Sashimo - 22-03-2022 20:10

obecnie grupa ma 31tyś użytkowników. Tematyka to transmisje sprzedażowe. Posty dodaję tylko ja i to z własną transmisją. Zasięg mam od 1 do 5 tys na pocie.

Jak można zwiększyć zasięgi na takiej grupie ??

Dziennie dochodzi mi z 100-200 osób


RE: mam grupę 1k ludzi a zasięg posta wynosi 2 czemu ? - Sakla13 - 08-08-2022 12:57

Jak lepiej dobrać grupę odbiorców, żeby faktycznie byli zainteresowanie tematyką grupy?