Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NOWOŚĆ #BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: NOWOŚĆ #BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie (/Temat-NOWOSC-BUX-15%E2%82%AC-bonusu-dla-obydwu-stron-7-5%E2%82%AC-ode-mnie-171640)

Strony: 1 2


NOWOŚĆ #BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie - aron-baron - 10-05-2021 12:11

PROMOCJA TYLKO 3 DNI DO 13.05.2021

#BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie ( płatność revolut. blik )


Wszystko można załatwić w 10m weryfikacja trwa minute, wpłata revolut i wypłata minuta . Zapraszam łatwa kasa

BUX Crypto to przyjazna dla użytkownika platforma umożliwiająca bezproblemowy handel kryptowalutami, takimi jak Bitcoin i Ethereum . Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych i komputerach i oferuje wpłaty i wypłaty w euro! W ramach programu poleceń za obrót na minimum 200€ firma daje 15€ bonusu w tokenach BUX dla obydwu stron.

INSTRUKCJA:
1. Rejestrujemy się przez link polecający - Link podaje na PW
2. Podajemy adres e-mail, hasło, zaznaczamy, że mamy powyżej 18 lat oraz ,,Create Account"
3. Uzupełniamy imię i nazwisko, datę urodzenia, continue"
4. Zaznaczamy narodowość, nasze miejsce zamieszkania oraz skąd pochodzą nasze środki
5. Podajemy adres zamieszkania, miasto, województwo, kod pocztowy, continue
6. Wchodzimy na skrzynkę pocztową i zatwierdzamy naszego e-maila
7. Klikamy ,,Provide ID" i wybieramy dokument do weryfikacji (My zalecamy prawo jazdy przód/tył)
8. Podajemy numer telefonu i wysyłamy link na telefon
9. Robimy zdjęcie przodu dokumentu oraz tyłu, a także przechodzimy weryfikacje selfie

Depozyt
- Wchodzimy w zakładkę ,,Deposit"
- Wpisujemy kwotę 110€
- Payment method zostawiamy ,,Bank transfer"
- Zaznaczamy obydwie zgody i ,,Continue to bank transfer"
- Wchodzimy na Revoluta i dodajemy nowe konto bankowe jako ,,Firma"
- Ustawiamy kraj ,,Holandia", waluta Euro, uzupełniamy IBAN, nazwę firmy i dodajemy odbiorcę

Bonus
- Jeżeli wpłynął nasz depozyt, wchodzimy w zakładkę Buy/Sell
- Klikamy na ,,Bitcoin", następnie ,,Buy BTC" i klikamy ,,Max" oraz ,,Confirm and Buy"
- Wchodzimy w tą samą zakładkę i klikamy ,,Sell BTC", następnie ,,Max"
- 15€ bonusu w tokenie BUX od razu jest nam przyznawane
- Z racji tego, że BUX nie da się sprzedać na Euro, wchodzimy ponownie w zakłądkę Buy/Sell i sprzedajemy bonus 15€ w BUX na BTC, a następnie BTC na Euro

Wypłata bonusu oraz depozytu
- Wchodzimy w zakładkę ,,Withdraw", klikamy Max, zaznaczamy konto bankowe oraz ,,Review and withdraw", a następnie ,,Confirm and withdraw".
- Wpłaty i wypłaty są darmowe

Promocja w każdej chwili może się skończyć z racji ogromnego zainteresowania, a więc radzę się śpieszyć

Zapraszam


RE: NOWOŚĆ #BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie - Krisy - 10-05-2021 13:04

Siema można prosić link na pv.


RE: NOWOŚĆ #BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie - Stachu - 10-05-2021 13:28

Ogarnięte w chwile, refback wypłacony od razu Wink


RE: NOWOŚĆ #BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie - Ihvarq - 10-05-2021 13:30

Bonus szybko zdobyty, refback szybko wypłacony, polecam


RE: NOWOŚĆ #BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie - Casper - 10-05-2021 13:44

Szybka akcja, polecam.


RE: NOWOŚĆ #BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie - rafiiksde - 10-05-2021 14:52

napisałem priv


RE: NOWOŚĆ #BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie - Czaplinek - 10-05-2021 15:10

Ten depozyt musowo wymagany?


RE: NOWOŚĆ #BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie - aron-baron - 10-05-2021 15:12

(10-05-2021 15:10)Czaplinek napisał(a):  Ten depozyt musowo wymagany?

Uwaga Można wpłacić 30£ i obrócić 200€ (8razy) z tym że dostanie się pewnie dużo mniej niż 15£ (prowizję kupna sprzedaży) ale mimo to zapraszam


RE: NOWOŚĆ #BUX - 15€ bonusu dla obydwu stron + 7.5€ ode mnie - Krisy - 10-05-2021 17:16

Szybka akcja i refback. Polecam


RE: NOWOŚĆ #BUX - Zmienili warunki promocji - aron-baron - 10-05-2021 17:58

Niestety promocja zakończona..
Teraz trzeba obrócić aż 1000€ i dostaje się 10£

Więc do zamknięcia temat