Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aliexpress nowy użytkownik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aliexpress nowy użytkownik (/Temat-Aliexpress-nowy-uzytkownik-171534)



Aliexpress nowy użytkownik - maniek19 - 28-04-2021 17:07

Wiecie może co się dzieje na Ali? Zakładam nowe konto, po przywracaniu ustawień fabrycznych, IP na routerze tez się zmienia, jednak jak założę konto za pomocą istniejącego emaila na Gmail, to ani nie potrzeba już weryfikować nagle emaila, ani nie mam tych przedmiotów po 4 gr dla nowych użytkowników. Też tak macie, czy to coś u mnie? Sad


RE: Aliexpress nowy użytkownik - maniek19 - 29-04-2021 16:32

Ktoś coś?


RE: Aliexpress nowy użytkownik - vipmen - 29-04-2021 18:43

Jak konto jest z tego samego e-maila i na te same dane to nie jesteś nowym użytkownikiem tylko powracającym który już wykorzystał bonusy.


RE: Aliexpress nowy użytkownik - maniek19 - 09-05-2021 18:47

(29-04-2021 18:43)vipmen napisał(a):  Jak konto jest z tego samego e-maila i na te same dane to nie jesteś nowym użytkownikiem tylko powracającym który już wykorzystał bonusy.

Zakładam konta zawsze na nowe maile, ale nie mam rzeczy za 4gr nawet jeszcze przed podaniem danych. Więc tak naprawdę nic o mnie jeszcze nie wiedzą, a już jest problem


Aliexpress nowy użytkownik - Hybrid1990 - 07-02-2022 19:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.