Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do tysiaka dziennie by Keyczi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od zera do tysiaka dziennie by Keyczi (/Temat-Od-zera-do-tysiaka-dziennie-by-Keyczi-171073)



Od zera do tysiaka dziennie by Keyczi - Keyczi - 15-03-2021 15:09

Witam w pamiętniku earnera!

Wstęp:
Nazywam się Keyczi i mam 23 lata.
Zarabianiem w sieci interesuję się od początków liceum. Swego czasu prowadziłem dobrze profitującą niszę PPI, na której łącznie zarobiłem w okolicach 5000 PLN. Niestety od kilku już lat w sieci byłem niemalże martwy. W ciągu ostatnich dwóch lat nie odwiedzałem praktycznie żadnych innych stron poza serwisami VOD (jestem wielkim fanem seriali), stackoverflow oraz różnego rodzaju stron z dokumentacjami dla programistów (tak. z <niepełnego> wykształcenia jestem programistom).
Nieaktywność w sieci była spowodowania wielogodzinną pracą w firmie, która dała mi szansę zatrudnienia po zaledwie dwóch semestrach studiów informatycznych (otrzymałem ciekawą ofertę pracy z dużymi możliwościami oraz zapewnieniami, że w przyszłości będę mógł udać się na studia zaoczne, które zostaną w pełni opłacone przez firmę).
Jak się niestety okazało przez 2 lata ciężkiej, 12 godzinnej pracy niemalże każdego dnia, dla której z własnej głupoty poświęciłem wieloletni związek (od 3 klasy gimnazjum) nie zostałem doceniony. Dlatego też w dniu dzisiejszym oficjalnie skończył się mój okres wypowiedzenia. Jestem dumny, iż mogę przyznać się do bycia bezrobotnym. Myślę, że wielu z Was zgodzi się ze stwierdzeniem, że czasami lepiej jest zrobić 10 kroków w tył aby mieć możliwość przebiegnięcia maratonu do przodu.

Mam jeden cel - NIGDY WIĘCEJ NIE BYĆ W FIRMIE, W KTÓREJ NIE JESTEM SZEFEM.
Przez okres swojej pracy udało mi się zaoszczędzić wystarczające środki aby teraz przez kilka miesięcy móc w spokoju rozwijać swoją "działalność" nie martwiąc się o brak chleba czy piwka do kolacji.
Dlatego też postanowiłem wrócić do korzeni. Do miejsca, w którym zarobiłem swoje pierwsze pieniądze i byłem z nich bardziej dumny aniżeli z pracy, o której marzyłem przez niemalże całe życie.
Więc owszem - [Obrazek: tenor.gif?itemid=18417293]


Na czym zarabiamy?
Na ten moment planuję zarabiać z 3 głównych gałęzi online earningu:
  • Oferowanie swoich usług - jak każdy z Was zapewne wie sprzedać można każdą swoją umiejętność.
    Potrafisz sprzątać -> szybko możesz znaleźć pracę stałą lub dorywczą.
    Potrafisz grać na gitarze -> bez problemu możesz znaleźć osoby chętne na nauki gry na gitarze. Możesz również zarabiać nagrywając covery, własne podkłady i wiele innych.
    Ja mam takie szczęście, że jestem stosunkowo obeznany w wielu kwestiach. Potrafię montować filmy (współpraca z kanałem, który swego czasu miał ~150 tysięcy subskrypcji na youtube <a w czasach mojego licuem była to kosmiczna wartość>), pisać artykuły, tworzyć grafikę komputerową i wiele innych. To wszystko będę oferował za drobne wynagrodzenie.
    Ktoś może zapytać dlaczego nie zawarłem tutaj usługi, na której mógłbym zarobić najwięcej - tworzenia oprogramowania bądź drobnych aplikacji jako freelancer. Odpowiedź jest banalna - mam wstręt do wszystkiego co związane z programowaniem. Ta kwestia będzie moim ewentualnym zabezpieczeniem w razie potrzeby szybkiego zastrzyku gotówki jednak nie planuję nigdy więcej wracać do programowania.
  • E-whoring- od zawsze e-whoring był metodą, która budziła skrajnie różne emocje wśród ludzi poszukujących pracy w sieci. Jedni uważali, że jest to łatwa i szybka gotówka. Inni zaś, że nie warto się bawić w udawanie innej osoby tylko w celu zarobienia kilku dolarów.
    Prawda leży gdzieś po środku. W moim mniemaniu E-whoring NADAL ma potężny potencjał i wcale nie trzeba spędzać godzin pisząc z napalonymi stulejarzami. Mam pewne pomysły aby metodę tą w pełni zautomatyzować i czerpać z niej pasywny dochód. Szczegółów udzielał na ten moment nie będę ale w przyszłości na 100% dowiecie się więcej.
  • Mining - kopanie w 2021 roku? to jest jeszcze opłacalne? odpowiedź brzmi NIE. tak jakby nie. albo jednak odpowiedź brzmi TAK. Już śpieszę z wyjaśnieniem.
    Kopanie kryptowalut w typowy, legalny sposób nie jest opłacalne. Oczywiście - ktoś kopać je musi i Ci, którzy w to inwestują mają z tego mniejszy bądź większy profit.
    W moim przypadku mining do końca legalny nie będzie. Jak wspomniałem na początku całego tematu mam pewne doświadczenie z PPI. Jakby nie patrzeć może się to przydać w zarabianu realnych, dużych pieniędzy dzięki "pożyczaniu" troszkę zasobów od osób nie korzystających z dobrych antivirusów.
    W ramach przykładu podam kolegę, który wspólnie ze mną zarabiał na PPI. Kiedy ja z całej pracy w sieci zrezygnowałem on przeniósł swoje zasięgi z PPI pod mining. W dniu dzisiejszym jeździ Mustangiem, ma mieszkanie bez kredytu i zarabia kilkanaście tysięcy miesięcznie nie robiąc dosłownie nic. Wspomniałem, że ma on 24 lata? Ja też tak chcę. I ja też tak będę. Kiedyś.

Cele? Plany? Marzenia?
Jest jeden cel, plan i zarazem marzenie - ZBUDOWANIE SIECI, KTÓRA BĘDZIE ZARABIAŁA PASYWNIE ŚREDNIO 1000ZŁ DZIENNIE.


Czy jest to możliwe do zrobienia do końca roku 2021?
TAK
Czy ja tego dokonam?
Potrzymaj mi piwo

Słowa na zakończenie pierwszej kartki z pamiętnika:
Dziękuję za przeczytanie początku mojej historii na tym forum (choć mam wrażenie, że piszę to jedynie dla siebie).
Każdego dnia będę się starał prezentować podsumowanie swoich działań. Będę w nim zawierał swoje sukcesy i porażki, których bez wątpienia będzie wiele.
Cały ten dziennik piszę jednie po to, aby zebrać dodatkową motywację do pracy. Będąc z Wami zupełnie szczery nie liczę, że będzie ten dziennik popularny. Traktuję to forum jako troszkę bezpieczniejszą chmurę pokroju google drive, na którą będą uploadował swoje postępy w drodze do upragnionego raju finansowego. W nowy rok chcę usiąść, przeczytać wszystkie wpisy i być dumnym z siebie bogaczem trzymającym szampana za kilka stówek w jednej ręce impreza, w drugiej zaś trzymającym aparat robiąc sobie zdjęcia z pięknych widoków na Malediwach czy coś Jerk
Miałem zacytować Tyriona z GoT mówiącego o wyobrażeniu swojej śmierci (if you know what I mean) jednak nie chcę już w pierwszym poście na tym forum wyjść na niewyżytego seksualnie 23 latka beka

PS: Exclamation
Dzielcie się proszę swoimi uwagami na temat tego dziennika.
Uważacie, że zmiana koloru tekstu na ważniejszych częściach jest dobrym pomysłem czy wszystko zlewa Wam się w oczach Rolleyes i dostajecie palpitacji facepalm?
Z góry dziękuję za podpowiedzi Idea



RE: Od zera do tysiaka dziennie by Keyczi - patttson - 15-03-2021 18:12

Przemyślałeś legalność tego sposobu pod mining? Z rok temu miałem dostęp do takich narzędzi, finalnie dając obie spokój, to trochę inna sprawa niż pliki z PPI Wink


RE: Od zera do tysiaka dziennie by Keyczi - Hybrid1990 - 15-03-2021 18:15

(15-03-2021 15:09)Keyczi napisał(a):  Dzielcie się proszę swoimi uwagami na temat tego dziennika.
Uważacie, że zmiana koloru tekstu na ważniejszych częściach jest dobrym pomysłem czy wszystko zlewa Wam się w oczach Rolleyes i dostajecie palpitacji facepalm?
Z góry dziękuję za podpowiedzi Idea

Pomysł z czerwoną czcionką jest katastroficzny, bo kolor ten jest zastrzeżony dla administracji forum, pisze o tym w regulaminie, którego widać chyba nie przeczytałeś.
Druga sprawa - proszę korzystać z forum z normalnego adresu IP (żadne vpsy i inne wynalazki), w przeciwnym razie będę musiał zbanować twoje konto.
Dziennik wyrzucam do kosza, załóż temat ponownie, stosując się do dwóch powyższych warunków.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.