Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep odzieżowy program afiliacyjny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sklep odzieżowy program afiliacyjny (/Temat-Sklep-odziezowy-program-afiliacyjny-171066)



Sklep odzieżowy program afiliacyjny - Pakula - 14-03-2021 23:48

Mam pytanie czy znacie jakieś sklepy zagraniczne, które oferują program afiliacyjny na zasadzie, że dostajemy swój unikalny link ale do całego sklepu odzieżowego i jeśli ktoś kupi przez nasz link daną rzecz to dostajemy za to $ prowizję? Chodzi mi o taki jeden ref link do całego sklepu z odzieżą, a nie do każdego produktu. Czy w ogóle taki link istnieje? Aktualnie działam w jednym z zagranicznych sklepów ale tam każdy produkt ma inny link Smile


RE: Sklep odzieżowy program afiliacyjny - rachman - 15-03-2021 01:14

Sieci afiliacyjne zazwyczaj mają w podstawie jeden ref do danej strony sklepu, dodatkowo do niektórych mają właśnie możliwość tworzenia osobnych linków do podstron.
W przypadku konkretnych sklepów - nie przez sieci - to kwestia indywidualna. Może ktoś podrzuci ale jak nie zerknij do sieci.


RE: Sklep odzieżowy program afiliacyjny - get_dollar - 15-03-2021 14:34

Napisz do menadżera w tej sieci i na pewno dostaniesz jeden link ogólny. Tak samo zresztą powinno być w Polskich sieciach.