Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Szukam pracownika do współpracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Szukam pracownika do współpracy (/Temat-Zlece-Szukam-pracownika-do-wspolpracy-171057)

Strony: 1 2


[Zlecę] Szukam pracownika do współpracy - EfectiveWork - 14-03-2021 09:52

Witam !

Temat stworzyłem ponieważ na chwilę obecną szukam pracownika do długiej współpracy. 

Kogo szukam:

- Pracownik musi mieć możliwość zmiany IP. Chodzi o to, że osoba ta musi mieć możliwość uzyskania różnych POLSKICH adresów IP. Czyli najlepiej gdyby posiadała Internet mobilny, który daję możliwość uzyskania różnych polskich adresów IP(unikalnych).

- Umiejętność odnajdywania się w Internecie, wysyłanie zgłoszeń, poruszania się po stronach, zmiana adresów IP, czyszczenie przeglądarki, działanie z kilku przeglądarek itp. A więc podstawowe czynności internetowe.

- Osoby do współpracy na kilka miesięcy(TYLKO I WYŁĄCZNIE ! ).

- Dyspozycyjnej i zdecydowanej do współpracy. Zależy mi na WARTOŚCIOWEJ współpracy z osobami ODPOWIEDZIALNYMI.

- Uczciwej, czyli takiej która po paru dniach nie zniknie lub po rozpoczęciu oficjalnej współpracy nagle zrezygnuje.

- Dokładnie będzie realizowała moje wytyczne, polecenia i dokładnie stosowała się do wytycznych. 

- Stały kontakt na komunikatorze oraz telefonie.

- Raporty od niedzieli do czwartku zgodnie z moimi wytycznymi.

Co należy robić:

- Zadaniem pracownika będzie wysyłanie zgłoszeń od niedzieli do czwartku między godziną 21:30 - 6:00 rano. Godziny które podałem czyli 21:30 - 6:00 to okres do której zgłoszenia MUSZĄ zostać wysłane. Wysyłanie ogłoszeń trwa około 2,5 h.

- A więc zainteresowana osoba koniecznie musi być dyspozycyjna po godzinie 21:30 do wykonywania zadania.

- Samo wysyłanie zgłoszeń jest banalne ponieważ osoba działa na danych które otrzyma i wklepuję je w odpowiednie miejsca. Nie ma tutaj zupełnie nic skomplikowanego. Sama czynność jest monotonna, dlatego bardzo zależy mi na tym aby być skoncentrowanym przy wysyłaniu zgłoszeń ponieważ pomimo banalnej czynności samo zadanie jest BARDZO odpowiedzialne. Nie może być sytuacji że jakieś zgłoszenie nie zostanie wysłane !

- Zgłoszenia wysyłamy z sprzętu stacjonarnego + komórki według moich wytycznych. Tutaj sytuacja będzie wyglądała naprzemiennie o czym będę informował.

Ile płacę:

- Pierwszy tydzień jest testowy abym mógł stwierdzić czy dana osoba aby na pewno sobie radzi, jest warta podjęcia współpracy oraz zrozumiała schemat współpracy.

- Po podjęciu oficjalnej współpracy za pierwszy miesiąc płacę 400 zł  i jeżeli po miesiącu współpraca będzie wyglądać wzorowo to podnoszę stawkę miesięczną do 1000 zł.

Metoda Płatności:

- Do uzgodnienia(paypal, przelew, Blik). Tutaj kwestia dogadania się.

Proszę o zgłoszenia wyłącznie osób odpowiedzialnych do tej współpracy. Traktuję to zlecenie bardzo poważnie i tego samego oczekuję od przyszłego pracownika. Zainteresowane osoby proszę o kontakt PRIV.

Pozdrawiam


RE: [Zlecę] Szukam pracownika do współpracy - EfectiveWork - 23-03-2021 12:29

Cały czas aktualne !


RE: [Zlecę] Szukam pracownika do współpracy - EfectiveWork - 14-04-2021 09:30

Podbijam stawkę miesięczną do 1800 zł miesięcznie.

Oferta TYLKO dla poważnych i zaufanych osób, które spełniają powyższe kryteria !


RE: [Zlecę] Szukam pracownika do współpracy - malpa2 - 14-04-2021 15:35

Brutto. netto? UoP dajesz? Kwota chyba 2 razy za niska w dobie 500+ i zarywania nocek. W każdym razie powodzenia ze znalezieniem chętnego.


RE: [Zlecę] Szukam pracownika do współpracy - EfectiveWork - 14-04-2021 16:25

Kwota netto Smile Ja nikogo na siłę nie zmuszam do współpracy Smile Oferta jest wyłącznie dla osób które chcą dorobić.

Pozdrawiam


RE: [Zlecę] Szukam pracownika do współpracy - pkulma301 - 14-04-2021 19:13

Za 8h dziennie zarywania noce to trochę malo


RE: [Zlecę] Szukam pracownika do współpracy - EfectiveWork - 14-04-2021 19:53

Jakie 8 h ? Wysyłanie zgłoszeń trwa około 4 h. Powtarzam jeżeli nikt się nie znajdzie to trudno.


RE: [Zlecę] Szukam pracownika do współpracy - Captain - 15-04-2021 05:35

Ja regularnie siedzę w nocy w godzinach które Cię interesują, mniej więcej co drugi, czasem co trzeci dzień jestem online w nocy, najczęściej pare godzin po północy, ale do 6 rano bym zdążył spokojnie wysłac.

Nie specjalnie mam ochotę na takie zlecenie, bo mam co innego do roboty, ale mógłbym wysłać 1-2 Twoje ogłoszenia z jednego IP danej nocy (ale innej nocy już inne ip) raz na 2-3 dni kiedy akurat jestem online w nocy.

Taka współpraca mogłaby długo trwać, tylko jak pisałem nie chce aby mi to za dużo czasu zajmowało bo jestem zajęty czym innym, więc w grę wchodzi jedno, góra dwa takie ogłoszenia danej nocy (raz na 2 dni, a czasem raz na 3 bo nie codziennie jestem online o tych godzinach).

Nie wiem ile płacisz za jednego takie ogłoszenie, ale jeśli będzie chociaż z 1zł, albo niewiele mniej to mi się opłaca jeśli zajmie mi to tylko chwilę w przerwie od innych zajęć.

Jeśli Ci pasuje to napisz na pw w celu ustalenia więcej szczegółów.


RE: [Zlecę] Szukam pracownika do współpracy - pkulma301 - 15-04-2021 12:10

(14-04-2021 19:53)EfectiveWork napisał(a):  Jakie 8 h ? Wysyłanie zgłoszeń trwa około 4 h. Powtarzam jeżeli nikt się nie znajdzie to trudno.
Od 21:30 do 6.To ile godzin 4 czy 8


RE: [Zlecę] Szukam pracownika do współpracy - banipunz - 15-04-2021 14:25

@up
Cytat:Godziny które podałem czyli 21:30 - 6:00 to okres do której zgłoszenia MUSZĄ zostać wysłane.
Z tego co zrozumiałem jest to przedział godzinowy w którym zlecenie ma zostać wykonane, nie stricte czas pracy. Czyli właściwa praca może trwać np. 30 minut, ważne by została wykonana między 21:30 a 6:00, zgadza się?

Osobiście możliwe, że bym się zgłosił, zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu. Nie ukrywam jednak, że w podjęciu potencjalnej współpracy powstrzymuje mnie stawka za pierwszy miesiąc pracy. Podlega ona negocjacji, czy jednak nie ma co o tym myśleć?