Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem ze stroną - mail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Problem ze stroną - mail (/Temat-Problem-ze-strona-mail-1709)



Problem ze stroną - mail - Bolt - 12-02-2010 12:24

Przetłumaczy mi ktoś? Smile

Witam
Od wczoraj nie działa mi strona, po prostu się nie może załadować. Punkty zdobywałem w 100% legalnie. Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź czemu tak się dzieje..


------

A tak przy okazji na jaki mail mam to wysłać? Smile Za pomoc Reputa Big Grin


RE: Problem ze stroną - mail - adamsonm - 12-02-2010 12:41

Hi
Since yesterday, site isn't working, just can't load. Points gained 100% legally. I would ask for a response as soon as possible so that this happens ..

Jakby były jakieś błędy to mnie poprawcie.

wyślij na [email protected]


RE: Problem ze stroną - mail - Ralphenko - 12-02-2010 12:46

site doesn't work*, why it happen me*


RE: Problem ze stroną - mail - Bolt - 12-02-2010 15:13

To weź mi Ralph skleć to w kupę bo nie wiem dokładnie nie chce nawalić...
U sąsiada nie działa też strona
U innego kolegi wszystko jest ok loguje sie bez problemów


I weź proszę zrób z tego całość Smile


RE: Problem ze stroną - mail - Ralphenko - 12-02-2010 15:16

Since yesterday, site doesn't work for me, it just can't load. Points gained 100% legally. My neighbour has the same problem, but at my friend everything is ok. I would ask for a response as soon as possible, why it happen me... problem


RE: Problem ze stroną - mail - Bolt - 12-02-2010 15:23

Mógłbyś dodać jeszcze to co wyżej Smile Bo teraz wiem że konto jest ok...


RE: Problem ze stroną - mail - Ralphenko - 12-02-2010 15:34

Tzn, u sąsiada logowałeś się i też nie działa, u kolegi robiłeś to samo i działa...? Jeśli tak to:
Cytat:Since yesterday, site doesn't work for me, it just can't load. Points gained 100% legally. At my neighbour site doesn't work too, but at my friend I can log in normally. I would ask for a response as soon as possible, why it happen me... problem



RE: Problem ze stroną - mail - Bolt - 16-02-2010 17:58

Brak odpowiedzi... Może nie zczaili o co chodzi Tongue teraz postaram się jaśniej tylko znowu proszę o tłumaczenie Big Grin

Witam
Od kilku dni nie mogę wejść na stronę przez moje IP. Sąsiad ma niestety ten sam problem... Na mobilnym internecie mojej mamy (Tongue) wszystko jest ok i mogę się bezproblemowo logować... Prosiłbym o szybką odpowiedź, ponieważ chciałbym móc znów przeglądać stronę bez przeszkód jeszcze przez restockiem w lutym Smile