Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Go Cases - skiny do CS:GO za granie w gry! + poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ruletki oraz Skiny CS GO (/Forum-Ruletki-oraz-Skiny-CS-GO-408)
+---- Wątek: Go Cases - skiny do CS:GO za granie w gry! + poradnik (/Temat-Go-Cases-skiny-do-CS-GO-za-granie-w-gry-poradnik-170840)



Go Cases - skiny do CS:GO za granie w gry! + poradnik - vikeang - 23-02-2021 11:33

Cześć! Mam prosty i łatwy sposób na zgarnięcie darmowych skinów do CS'a.


Na czym zarabiamy?
To proste! Odbieramy codzienny bonus, wykonujemy zadania w grach typu "rozbuduj zamek do poziomu 11, ulepsz bohatera do poziomu 4".


Linki:
Strona Internetowa
Aplikacja Mobilna
Kod bonusowy na 20 monet: vdz9ryhg

Dodatkowo osoby, które użyją mojego kodu przy rejestracji otrzymają w wiadomości prywatnej "poradnik" z kilkoma wskazówkami dotyczącymi zwiększenia zarobków!


Dowód wypłat
[Obrazek: 4Ki21E3.png]


Wypłata zarobków
Na stronie zarabiamy monety, za które możemy kupić skrzynki. Zawierają one losowe skiny, jakość i ich cena zależy od otwieranej skrzynki.

[Obrazek: DXR8oxU.jpg]


"Poradnik"
Poradnik dla osób, które użyją mojego kodu przy rejestracji zawiera kilka cennych wskazówek. W skrócie - coś co zwiększy ilość zdobywanych przez Ciebie monet. Są to np. porady do konkretnych zadań.


Konkursy
Zarabiając na stronie zgarniamy również bilety, które możemy wykorzystać w dziennych losowaniach skina.

Osoby, które użyły mojego kodu zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej po poradnik