Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Sprzedam (/Forum-Sprzedam-30)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS (/Temat-SPRZEDAM-Sposob-Na-Nielimitowany-VPS-170832)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS - Krzychu102 - 22-02-2021 21:08

1.Nazwa przedmiotu : Darmowy VPS 90 Dni + Bezpłatne Odnawianie!
2.Opis przedmiotu : Cześć, posiadam na sprzedaż sposób na w pełni darmowy VPS ze zdalnym pulpitem na okres 90 dni. Po tym czasie całość można powtórzyć co daje nam nielimitowany VPS. Na jednym koncie można postawić ile się chce maszyn i dowolnie zmieniać ich parametry. Na start dostajemy kwotę demo którą wykorzystujemy do stawiania naszych maszyn logiczne że większa maszyna ( mocniejszy procesor, więcej ram) pochłonie więcej demo środków a więc starczy nam na trochę mniej niż 90 Dni. W pełni darmowy VPS postawimy na Linuxie oraz np. Ubuntu. Bez problemu można na nim uruchomić również aplikacje z Windowsa dzięki programowi Wine który dostępny jest na Ubuntu. Podsumowując dostajemy pakiet wiedzy zawarty w poradniku gdzie tłumaczę jak odebrać darmowy VPS na 90 dni z wszystkimi objaśnieniami. Służę również pomocą Smile Dodam iż wymagane jest dodanie karty ( nie wiem czy zadziała VCC) ale nie są z niej pobierane żadne środki jeżeli nie zdecydujemy się przejść na płatną wersję. Dodam też iż metoda jest całkowicie legalna i oparta na znanej platformie oferującej usługi hostingowe. W przypadku pytań, wątpliwości czy problemów proszę o kontakt! Lokalizacja serwera praktycznie dowolna od Europy po inne kontynenty (jeżeli chcesz sprawdzić czy będzie Twój pisz).
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : Prywatna Wiadomość
5.Cena : 80zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew (Mogę wystawić fakturę).


RE: [SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS - Prizmo* - 23-02-2021 11:51

Ale co ty chcesz sprzedawać?
Voucher z aruby o którym każdy wie?
Jeszcze jakbyś za to zawołał symboliczne 10zł. To ty chcesz 125zł
Większość o tym wie.


RE: [SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS - Krzychu102 - 23-02-2021 11:55

(23-02-2021 11:51)Prizmo* napisał(a):  Ale co ty chcesz sprzedawać?
Voucher z aruby o którym każdy wie?
Jeszcze jakbyś za to zawołał symboliczne 10zł. To ty chcesz 125zł
Większość o tym wie.
Niestety tym razem nie trafiłeś, nie jest to żaden voucher i nie z jakiejś Aruby to mogę zagwarantować beka
Co do ceny może faktycznie przesadziłem lekko obniżyłem Big Grin


RE: [SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS - jacobG0D - 26-02-2021 13:12

A parametry tego vps nadaje sie serwer mt2 postawic?


RE: [SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS - Krzychu102 - 26-02-2021 21:23

(26-02-2021 13:12)jacobG0D napisał(a):  A parametry tego vps nadaje sie serwer mt2 postawic?

Hej, tak jak napisałem parametry dowolnie zwiększasz możesz nawet zarzucić sobie 100 gb ssd i 10 gb ramu tylko wtedy szybciej zjedzie ci kwota demo i będziesz musiał od nowa tworzyć konto w celu odnowienia serwera za darmo. Widziałem jak ludzie tworzyli serwery w mc więc bez problemu, do gier też się nadaje. Lokalizację fajne w Europie więc z łączem i pingiem nie powinno być problemu. Jeżeli się zdecydujesz zapraszam na pw.


RE: [SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS - karool1905 - 02-03-2021 14:23

VPS od wujka?


RE: [SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS - luckyluck34 - 02-03-2021 17:48

Azure daje 170 ojro do wykorzystania na platformie.


RE: [SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS - Krzychu102 - 02-03-2021 19:01

(02-03-2021 14:23)karool1905 napisał(a):  VPS od wujka?

Nie.

(02-03-2021 17:48)luckyluck34 napisał(a):  Azure daje 170 ojro do wykorzystania na platformie.

Wcześniej była Aruba teraz Azure niestety znowu nie trafione. Sprzedaję coś innego Smile


RE: [SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS - Krzychu102 - 12-03-2021 22:21

Odświeżam, nadal aktywne!


RE: [SPRZEDAM] Sposób Na Nielimitowany VPS - Interwall147 - 21-03-2021 22:10

Napisałem Priv