Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Próba oszustwa. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Próba oszustwa. (/Temat-Proba-oszustwa-170760)



Próba oszustwa. - ShuQi - 17-02-2021 10:18

Cześć.

Po raz kolejny, padłem ofiarą próby oszustwa.
Wystawiłem ofertę zakupu eth, wieczorem odezwała się do mnie osoba, która jak twierdzi posiada w eth 2700 pln.

Całość rozmowy przebiegała sympatycznie, nawet zbiłem nieco cene.
Do momentu kiedy podałem adres eth, nagle sprzedający zażyczył sobie połowy zaliczki z góry.

Jak widać ten proceder, na zaliczki cały czas działa, są osoby które tą drogą usilnie starają się zarobić.

Numer gg oszusta, z pewnością już aktualny nie będzie (65638163) nagle znikł z dostępnego, gdy nie doszło do transakcji. W całej sytuacji mam na celu zwrócenie uwagi na ostrożność jaką powinniśmy się kierować.

Przesyłam niżej screeny rozmowy.

[Obrazek: btc1.png]
[Obrazek: bt2.png]
[Obrazek: bt3.png]


RE: Próba oszustwa. - malpa2 - 17-02-2021 12:35

I prawidłowo, krótko z frajerami. Napisz też GG 65638163 UWAŻAĆ, żeby jak ktoś wpisze nr gg w google to wyświetliła mu sie ta strona. Chociaż pewnie nie będzie tak głupi i zmieni nr gg ale ważne że nigdy żadnych przedpłat, zadatków itp.