Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Lockerz VS użytkownicy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Lockerz VS użytkownicy (/Temat-Rozwiazane-Lockerz-VS-uzytkownicy-17062)



[Rozwiązane]Lockerz VS użytkownicy - Dominator - 25-11-2010 10:01

Dzisiaj owo sobie wbiłem na bloga aby zobaczyć zwycięzców kinect'a i iPad'a, otóż nie ma żadnego Polaka na liście zwycięzców i pytanie brzmi dlaczego ? Lockerz parę miesięcy temu robiło testy (coś takie) który kraj "najczęściej wbija" na Lockerz ... Pierwsze było USA (hamburgery), ale potem my - Polacy - ale czemu chodziarz jednego Polaka nie było ? Czy my jesteśmy gorsi od nich ?

[Obrazek: Day2_Winners.jpg]

Czy uważacie że Lockerz "tajemniczo" faworyzuje swoich ? Piszcie ...


RE: Lockerz VS użytkownicy - D3S1DER1UM - 25-11-2010 10:05

Nie od dzisiaj wiadomo że tak jest ;p. Zobaczymy w kolejne dni czy też wszystko zgarną...


RE: Lockerz VS użytkownicy - Bolt - 25-11-2010 10:19

Ale patrząc już na wejścia na domenę lockerz, jesteśmy w okolicach 20 miejsca... Nic dziwnego że nie było dla nas shopa


RE: Lockerz VS użytkownicy - wesolutki - 25-11-2010 14:05

Jakby nie patrzeć wysyłka do Polski jest droższaTongue


RE: Lockerz VS użytkownicy - DDK - 25-11-2010 14:13

Wg. mnie to koszta przesyłki robią swoje. W kraju wysyłka ich kosztuje grosze, a do PL to jednak spore koszta. To po 1. A po 2. to USA zawsze faworyzowało swoich i tego nie zmienisz :|

Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze mam przeczucie, że zwycięzcy to jakaś dalsza rodzina pracowników.


RE: Lockerz VS użytkownicy - Mlody666 - 25-11-2010 14:56

(25-11-2010 14:13)DDK napisał(a):  Wg. mnie to koszta przesyłki robią swoje. W kraju wysyłka ich kosztuje grosze, a do PL to jednak spore koszta. To po 1. A po 2. to USA zawsze faworyzowało swoich i tego nie zmienisz :|

Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze mam przeczucie, że zwycięzcy to jakaś dalsza rodzina pracowników.

Aż tak daleko to bym nie brnął ale że wygrywac będa tylko z USA można było się spodziewac - po co dopłacac za przesyłkeJerk


RE: Lockerz VS użytkownicy - cinexik - 25-11-2010 15:04

a mi sie wydaje, ze nastepnym razem wygra jakis polak Smile


RE: Lockerz VS użytkownicy - Tech - 25-11-2010 15:50

[Obrazek: suit_facepalm.jpg]

Cytat:Dzisiaj owo sobie wbiłem na bloga aby zobaczyć zwycięzców kinect'a i iPad'a, otóż nie ma żadnego Polaka na liście zwycięzców i pytanie brzmi dlaczego ?
Bo zupa była za słona. To jest losowanie i zależy od farta, więc co tu mają narodowości do rzeczy?

Cytat:Lockerz parę miesięcy temu robiło testy (coś takie) który kraj "najczęściej wbija" na Lockerz ... Pierwsze było USA (hamburgery), ale potem my - Polacy -
Taaa, parę miesięcy temu. To już prawie rok! ;x i skończcie wreszcie pisać, że jesteśmy zaraz po USA bo to jest od dawna nieprawda... Zresztą wiadomo, że większość kont z Polski są nieaktywne, albo fake.

Cytat:chodziarz
2 błędy w jednym słowie, oj bijemy rekordy? "chociaż" się pisze, zapisz sobie Smile


RE: Lockerz VS użytkownicy - Nayare - 25-11-2010 15:53

Tech uprzedzil moja wypowiedz, proponuje temat do kosza.
tech napisał(a):Taaa, parę miesięcy temu. To już prawie rok! ;x
Wlasciwie to juz chyba ponad rokSmile


[Rozwiązane]Lockerz VS użytkownicy - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.