Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycje w co - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycje w co (/Temat-Inwestycje-w-co-170490)



Inwestycje w co - davor3 - 24-01-2021 00:43

Witam,

W co warto zainwestować 50 tyś ?

Czy oprócz giełdy jest coś wartego uwagi ?


RE: Inwestycje w co - Voode - 25-01-2021 08:31

Zależy krótko czy długoterminowo. Za 50tys to dużego pola do popisu nie ma jeśli giełda odpada. Ale fajna opcja wydaje się zakup ziemi najlepiej rolnej przerobić ja na budowlana może jest z tym trochę roboty i użerania ale później możesz ją sprzedać z przyjemnym zyskiem.


RE: Inwestycje w co - davor3 - 26-01-2021 21:55

Nie, giełda nie odpada, słyszałem o Etoro, Degiro i Mintos, czy łatwo i warto tam inwestować?
kolega mówił mi o Paraiba ale to chyba wogule jakieś podejrzane?


RE: Inwestycje w co - wasda - 26-01-2021 22:05

paraiba to HYIP czyli zwykła piramidka finansowa jeśli nie chcesz umoczyć tego hajsu to w to nie wchodźTongue


RE: Inwestycje w co - Jnvestor - 27-01-2021 03:15

(26-01-2021 21:55)davor3 napisał(a):  Nie, giełda nie odpada, słyszałem o Etoro, Degiro i Mintos, czy łatwo i warto tam inwestować?
kolega mówił mi o Paraiba ale to chyba wogule jakieś podejrzane?

Na Etoro możesz inwestować m.in. w akcje, forex - dużym plusem jest to, że jest tam coś takiego jak copy trading. Oznacza to, że nie musisz sam się zastanawiać nad tym jakie akcje kupić tylko ktoś robi to za ciebie. Jeśli nie masz więc czasu albo w ogóle pojęcia o tym jak się zabrać za inwestowanie to jest to dobra opcja - wybierasz sobie tylko od kogo kopiujesz transakcje na giełdzie na podstawie przeszłych wyników (dowolnie zależnie od tego czy np. preferujesz wysokie czy niskie ryzyko).

Degiro to broker gdzie możesz kupić m.in. akcje, ale tam to już sam musisz wybrać w co wpakować kasę. Dobrą alternatywą jest polskie XTB, gdzie obecnie nie masz prowizji przy zakupie akcji do iluś tam tysięcy obrotu.

Mintos to inwestycje w pożyczki, spokojnie można wyciągnąć z tego kilka-kilkanaście % rocznie i to w miarę bezpiecznie.

Oczywiście jak masz 50 tysięcy do zainwestowania, to najważniejsze byś nie pakował wszystko w jedną inwestycję. Część przykładowo możesz dać w akcje, ale resztę na coś innego. Oczywiście same akcje to też muszą być podzielone, nie kupujesz więc akcji wyłącznie jednej firmy.


RE: Inwestycje w co - SuperAnka - 12-02-2021 12:24

A jak wolisz bezpieczniej i spokojniej niż giełda, opcje, waluty itp. to nieruchomości. Z tą kwotą możesz kupić np. garaż albo z 2 miejsca parkingowe. Masz stały dochód jak wynajmiesz, a do tego wartość też powinna rosnąć.