Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zamowiona w Klubie GfK nagroda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: zamowiona w Klubie GfK nagroda (/Temat-zamowiona-w-Klubie-GfK-nagroda-17038)



zamowiona w Klubie GfK nagroda - Synkretysta - 24-11-2010 18:54

Jako że jestem od sierpnia uczestnikiem "klubu" GFK, udało mi się uzbierać za wykonane ankiety tyle punktów, że zrealizowałem nagrodę.

Nagrodą tą jest doładowanie PLUS: SIMPLUS w kwocie 50zł. Czas zbierania: 3 miesiące, ilość ankiet - 11.

nie chce mi się robić screena, ale nagroda przyszła w postaci maila, a nie jak na stronie pisali - listem poleconym.
Cytat:Od: "Kierownik Klubu GfK" <[email protected]>

Do: <[email protected]>
Temat: zamowiona w Klubie GfK nagroda
Data: 23 listopada 2010 10:55

Szanowny Panie

Przesyłamy kod zamówionego jako nagroda w Klubie GfK doładowania SIMPLUS - 50:


94271 25379 5230 4454

Pozdrawiam,

Kierownik Klubu GfK
Doładowanie zostało aktywowane - czyli firma działa prawidłowo.

(oczywiście kod zmieniłem)


RE: zamowiona w Klubie GfK nagroda - SilverNight - 25-11-2010 01:16

Więc tak wczęśniej wysyłali listem poleconym ...

Też jestem zapisany w Klubie GFK Big Grin już 2 wybrałem doładowania z ankiet po 25zł z orange Big Grin oczywiście dostałem je Smile zbieramteraz na 3 Smile

Ale do tematu jak pisałem wcześniej wysyłali listem poleconym ale napisałem im aby wysyłali kody doładowujące na e-mail i od tamtej pory co napisałem wszystkim teraz wysyłająna e-mail Big Grin Moim zdaniem jestto najlepszy sposób niż czekanie na list polecony...


RE: zamowiona w Klubie GfK nagroda - makos19955 - 18-01-2011 23:01

graty