Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozyskiwanie maili do klientów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pozyskiwanie maili do klientów (/Temat-Pozyskiwanie-maili-do-klientow-170297)



Pozyskiwanie maili do klientów - Fararro - 05-01-2021 13:26

Cześć,
Od kilku miesięcy zajmuje się usługami online. Może ktoś z Was chciałby podzielić się dobrym know-how jak pozyskiwać duże ilości kontaktów (najlepiej maili) do potencjalnych klientów - odpłatnie lub nie, to bez znaczenia dla Mnie.

Konkretnie chodzi mi o działanie FB / IG poprzez dyskusje, komentarze, aktywność, ale inne opcje też wchodzą w grę.
Jeśli chodzi o adsy, grupy FB z usługami, aktywny kanał IG, Fanpage w tym zakresie już działam.

Opcjonalnie: Mogę również płacić za duże ilości świeżo pozyskanych kontaktów do klientów gdyby ktoś był zainteresowany to priv Smile


RE: Pozyskiwanie maili do klientów - cezar78 - 04-02-2021 20:22

Mogę ci moi botem z instagrama nazbierać maili (z bio), wystarczy mi nisza lub słowo kluczowe. Jakie to sa duże ilości maili? Ile płacisz?


RE: Pozyskiwanie maili do klientów - osk4rr - 04-02-2021 22:57

Jaka branża? Może fninanse? Przez ostatnie 8 miesięcy zebrałem sporą bazę maili.


RE: Pozyskiwanie maili do klientów - Wojtyrka - 05-02-2021 16:47

Żeby nie tworzyć następnego postu, podpinam się do tego, lecz potrzebuję listę mailingową do docelowej grupy odbiorców.


RE: Pozyskiwanie maili do klientów - Everything - 10-04-2021 17:06

mam na sprzedaz bazy okolo miliarda kont rozne kategoriee zbierane latami wiekszosc skupowana z amerykanskich stron