Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
facebook ads - pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: facebook ads - pytania (/Temat-facebook-ads-pytania-170117)



facebook ads - pytania - Valos - 18-12-2020 22:58

Hejka.

Mam pytania co do adsów na fejsie

Ogólnie to trzeba miec fanpage aby promować post? Za pewne tak ale wole sie upewnic.

Planuje stworzyc własną stronę internetową z produktami na sprzedaż i promować ją przez adsy.

Budowanie fanpage i zdobywanie fanów to mozolna i długa praca a mi zalezy na tym, aby szybko zbudować rozpoczac promocje. Czy promocja adsy 30-40 zł dziennie na post ma jakikolwiek sens jeśli fanpage będzie dopiero co załozony? Bo z jednej strony myślę, że klienci może od razu poprzez adsy na stronę będą wchodzić ale z drugiej strony jak zajrzą na fanpage i zobaczą mało liczbe fanów to nie zbuduje u nich zaufania.



Jesli rzeczywiście nie zbuduje zaufania do nich, to macie jakies sposoby na zbudowanie fanpage(wiadomo fajne posty i obrazki) ale zeby bardzo szybko osiągnac 10k like'ów?


RE: facebook ads - pytania - topbeata5544 - 28-12-2020 17:11

Hej
nie musisz miec na fanpage ludziej zeby promowac swoja strona przez adsy