Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata pieniędzy po latach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wypłata pieniędzy po latach (/Temat-Wyplata-pieniedzy-po-latach-170109)



Wypłata pieniędzy po latach - coffee - 17-12-2020 22:00

Hej,
w dawnych latach zarabiałem przez internet i wypłacałem to na swoje konto bankowe, a potem rozliczałem się z tego (już nie pamiętam jak, poszedłem po prostu do księgowej i ona to załawiała). Obecnie pracuję na umowie o prace, jestem w 2 progu podatkowym, a w ciągu roku planuję przejść na działalność (pracuję jako programista i to mi się bardziej opłaci). Z zagranicznych programów partnerskich zostało mi jeszcze do wypłaty łącznie ok. 30 000 zł (nie wypłaciłem tej kasy, bo kurs był wtedy nieciekawy i tak to sobie leży już kilka lat).

Jak to najlepiej ugryźć, by zapłacić jak najmniejszy podatek? Lepiej poczekać, aż przejdę na b2b i dopiero wtedy wypłacic? Na ten moment to w ogóle chyba nie ma sensu, bo 32% był musiał zapłacić.