Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rupertos - Najżałośniejszy oszust roku 2020 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: rupertos - Najżałośniejszy oszust roku 2020 (/Temat-rupertos-Najzalosniejszy-oszust-roku-2020-169962)



rupertos - Najżałośniejszy oszust roku 2020 - Captain - 02-12-2020 01:51

Pożyczałem wcześniej już kilka razy rupertosowi i zawsze spłacał, choć czasem z długim opóźnieniem, ale teraz to już przegiął pałkę.

Ma mi do spłaty ponad 800zł i jako, że było mu bardzo ciężko to spłacić to rozłożyliśmy spłatę na raty, ale nawet z wysłaniem pierwszej raty 150zł ma ogromny problem...

[Obrazek: Screensho_qqwrssp.jpg]



Można od razu banować bo chyba nie ma co liczyć, że coś się zmieni.


RE: rupertos - Najżałośniejszy oszust roku 2020 - Hybrid1990 - 02-12-2020 09:42

@[rupertos] masz 3 dni na oddanie tych 800 zł, pożycz od rodziny/znajomych, skorzystaj z vivusa czy innej kasy stefczyka, sprzedaj nerkę, nie obchodzi mnie to skąd weźmiesz pieniądze. Jeśli do tego czasu Captain ich nie otrzyma, ban + łatka oszusta pożyczkowego, a twoje dane umieszczę w tym temacie żeby były publicznie widoczne i do wyszukania przez innych. I nie chcę tu widzieć żadnych twoich próśb czy błagań o kolejne przedłużenie terminu, bo z automatu dostaniesz bana.


RE: rupertos - Najżałośniejszy oszust roku 2020 - rupertos - 02-12-2020 18:52

(02-12-2020 09:42)Hybrid1990 napisał(a):  @[rupertos] masz 3 dni na oddanie tych 800 zł, pożycz od rodziny/znajomych, skorzystaj z vivusa czy innej kasy stefczyka, sprzedaj nerkę, nie obchodzi mnie to skąd weźmiesz pieniądze. Jeśli do tego czasu Captain ich nie otrzyma, ban + łatka oszusta pożyczkowego, a twoje dane umieszczę w tym temacie żeby były publicznie widoczne i do wyszukania przez innych. I nie chcę tu widzieć żadnych twoich próśb czy błagań o kolejne przedłużenie terminu, bo z automatu dostaniesz bana.

10.12 ostatnia szansa jest mozliwosc ani dnia dluzej?


zrobilem z nim z 20 wymian . wszystkie oddane . tym razem czeka dluzej ale bedzie oddane


RE: rupertos - Najżałośniejszy oszust roku 2020 - Hybrid1990 - 02-12-2020 19:01

I cyk, ban za kolejną próbę odwleczenia spłaty.
Jak ci się uda oddać pieniądze do 10 grudnia, zostaniesz odbanowany, po tym terminie już nie masz na co liczyć w sprawie unbana.

@Edit 20:14
Powyższe ultimatum już nieważne, zaprzepaściłeś szansę powrotu tworząc nowe konto.


RE: rupertos - Najżałośniejszy oszust roku 2020 - Kiiller16 - 11-12-2020 16:42

Kasa zksfala wysłana w pon będzie na koncie