Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzicie o Coindeal Derivatives gra na dźwigni w parze BTCPLN - szybki zarobek? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co sądzicie o Coindeal Derivatives gra na dźwigni w parze BTCPLN - szybki zarobek? (/Temat-Co-sadzicie-o-Coindeal-Derivatives-gra-na-dzwigni-w-parze-BTCPLN-szybki-zarobek-169944)



Co sądzicie o Coindeal Derivatives gra na dźwigni w parze BTCPLN - szybki zarobek? - nakamota - 30-11-2020 00:51

Cześć, to mój pierwszy wpis i zapytanie dlatego z góry przepraszam jak coś nie tak opisałem. Kieruje to pytanie tutaj, bo pytając na grupach krypto zostałem wyśmiany.

Ostatnio Coindeal uruchomił swoją platformę z dźwignią https://derivatives-coindeal.com/ Mają tam parę BTC do PLN czego nie było już dawno na polskim kryptorynku.
I wcale nie zachwycam się, że w końcu mamy dźwignię bitka do złotówki bo na tym rynku mało kto gra w parze do złotówki, w czym skutecznie w resztą pomógł polski kochany rząd.

Temat jest trochę inny. Taki CoinDeal musi dostarczać dźwigni płynność w tej parze. A jak wiemy głębokość i płynność zleceń bitcoina do złotówki na naszym rynku jest dość mała.

Wtrącenie: Kiedyś za czasów Bitmarketu fajnie uskuteczniało się takie zabiegi i opowiadał mi znajomy co pracował w kantorze btc, że gdy miał umówionego większego klienta to zanim mu kupował albo sprzedawał btc to zakładał lewar i dodatkowo zarabiał sobie na transakcji. Bitmarket w 2017 nie był wcale płytki i szczerze patrząc na obecne wolumeny giełd, to widać, że większość nabijają im te boty.

Przechodząc do sedna. Czy nie wywęszyłem obecnie okazji do dodatkowego zarobku? Co gdybym sobie ustawiał lewar x50 za bita np na shorta a na rynku u nich spuściłbym po markecie powiedzmy 10 bitów.
Wygląda to na zbyt idealny i piękny scenariusz. Co może pójść właśnie nie tak? Czy mogą mieć jakiś automat dostarczających płynność?

Z góry dzięki za odpowiedźSmile


Co sądzicie o Coindeal Derivatives gra na dźwigni w parze BTCPLN - szybki zarobek? - Hybrid1990 - 25-02-2021 20:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.