Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klikanie ankiet w wolnym czasie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Klikanie ankiet w wolnym czasie (/Temat-Klikanie-ankiet-w-wolnym-czasie-169925)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - adi_hq - 27-11-2020 20:26

Mi poleciał ban na IsayJerk2
Ich system coś tam wykrył, co jest trochę nie możliwe bo ankiety były wypełnianie logicznie. Niby mają mi wypłacić.
Na kantarze są fajne ankiety np. dzienniczki po 1k punktów, ostatnio było zadanie kupić 4paka tyskiego na orlenie, zwracali hajs +600 pkt chyba także polecam tam zostać


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - zon - 27-11-2020 20:44

(27-11-2020 20:24)itmaster napisał(a):  Te 202 zł to łączy zarobek w ciągu całego miesiąca?

Tak, 202zł to łączny zarobek na wszystkich serwisach w ciągu miesiąca


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - itmaster - 27-11-2020 20:50

No to nie jest źle, myślałem że tyle nie da rady wyciągnąć z wypełniania ankiet w miesiącu.
Tylko pewnie sporo czasu wychodzi? Liczyłeś może ile roboczogodzin wyszło Ci w tym miesiącu?


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - zon - 27-11-2020 22:12

(27-11-2020 20:50)itmaster napisał(a):  No to nie jest źle, myślałem że tyle nie da rady wyciągnąć z wypełniania ankiet w miesiącu.
Tylko pewnie sporo czasu wychodzi? Liczyłeś może ile roboczogodzin wyszło Ci w tym miesiącu?

Również nie spodziewałem się takiego wyniku. Niestety nie liczyłem ile czasu mogłem poświęcić, gdyż różnie to u mnie bywało.
Przez wirusa trochę zmienił mi się system pracy i są takie dni, że w ogóle nie wchodziłem bo pracowałem, a są takie dni że od rana czatuje i tylko czekam na maila/sprawdzam co 2-3 godziny serwisy.
Myślę, że dziennie minimum godzinę trzeba było posiedzieć


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - qwerty_89 - 28-11-2020 21:13

Bardzo dobry wynik w sali miesiąca. Gratulacje!
Ankiety, a zwłaszcza te, do których przystępuje się zgodnie z zasadą - kto pierwszy, ten lepszy (np. Profilic), to doskonała opcja dla osób, które dużo czasu spędzają przy komputerze i mogą wypełniać je niejako przy okazji. W takiej sytuacji zarobki mogą być naprawdę całkiem sensowne.


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - sergiusz88 - 29-11-2020 06:37

(28-11-2020 21:13)qwerty_89 napisał(a):  Bardzo dobry wynik w sali miesiąca. Gratulacje!
Ankiety, a zwłaszcza te, do których przystępuje się zgodnie z zasadą - kto pierwszy, ten lepszy (np. Profilic), to doskonała opcja dla osób, które dużo czasu spędzają przy komputerze i mogą wypełniać je niejako przy okazji. W takiej sytuacji zarobki mogą być naprawdę całkiem sensowne.

Ja na prolific od miesiąca nie dostałem żadnego badania Sad Wcześniej przychodziły praktycznie co dwa dni..


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - vky - 29-11-2020 06:51

ja przez pół roku nie dostałem ankiety, usunąłem konto.

ale za to na YouGov są praktycznie codziennie, ale nie chce mi się ich wypełniać.


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - sergiusz88 - 29-11-2020 11:10

(29-11-2020 06:51)vky napisał(a):  ja przez pół roku nie dostałem ankiety, usunąłem konto.

ale za to na YouGov są praktycznie codziennie, ale nie chce mi się ich wypełniać.

Tylko, że mi brakuje 0,19 Funta do wypłaty Sad


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - zon - 29-11-2020 16:45

(29-11-2020 11:10)sergiusz88 napisał(a):  
(29-11-2020 06:51)vky napisał(a):  ja przez pół roku nie dostałem ankiety, usunąłem konto.

ale za to na YouGov są praktycznie codziennie, ale nie chce mi się ich wypełniać.

Tylko, że mi brakuje 0,19 Funta do wypłaty Sad

Mi na ySense od tygodnia brakuje 1$ i nie ma jak dorobić


RE: Klikanie ankiet w wolnym czasie - sergiusz88 - 29-11-2020 17:18

Cytat:Mi na ySense od tygodnia brakuje 1$ i nie ma jak dorobić

Musisz się zmusić na te Quizy chyba Big Grin