Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) (/Temat-Anonimowe-karty-SIM-jak-i-konta-bankowe-czemu-nie-169901)

Strony: 1 2


Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) - Xaypadre - 23-11-2020 19:19

Ile warta jest wiedza jak rejestrować po przez internet karty SIM nawet na fake'owe dane w ilościach jakich chcesz?

Tak samo z kontem bankowym... założenie przez internet bez żadnej weryfikacji tożsamości i to polski bank, a konto w pełni sprawne jak każde inne konto bankowe.

Ile taka wiedza (oczywiście sprawdzona już wiedza w praktyce) może być warta?


RE: Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) - rachman - 23-11-2020 19:26

Cytat:Ile taka wiedza (oczywiście sprawdzona już wiedza w praktyce) może być warta?
Zależy kogo zapytasz... dla mnie np. to zbędne paragrafy w życiorysie Wink
Ile dla kogoś kto nie zważa na to - niestety nie doradzę.


RE: Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) - PremAccHack - 23-11-2020 19:56

Na karty sim pewnie znajdziesz nabywców. Weryfikacje ,itd. dużo osób o to pyta zobacz dział kupię.

Konta bankowe to już grubsza sprawa i tutaj bym nie kombinował. Raczej nie to forum xD


RE: Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) - Xaypadre - 23-11-2020 20:44

(23-11-2020 19:26)rachman napisał(a):  
Cytat:Ile taka wiedza (oczywiście sprawdzona już wiedza w praktyce) może być warta?
Zależy kogo zapytasz... dla mnie np. to zbędne paragrafy w życiorysie Wink
Ile dla kogoś kto nie zważa na to - niestety nie doradzę.

Paragrafy są jak jesteś totalnym niedorajdą to tak, ale nie jest trudno ukryć swoją "tożsamość" w internecie Wink

(23-11-2020 19:56)PremAccHack napisał(a):  Na karty sim pewnie znajdziesz nabywców. Weryfikacje ,itd. dużo osób o to pyta zobacz dział kupię.

Konta bankowe to już grubsza sprawa i tutaj bym nie kombinował. Raczej nie to forum xD

Na tym forum to widziałem bardziej "grube" sprawy, a tutaj nikt nie pisał, że coś jest "nielegalne" bo to jest po prostu wykorzystanie głupoty ludzi, którzy tworzyli system zakładania konta przez internet jak i rejestrowania kart SIM, także...


RE: Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) - rachman - 23-11-2020 20:47

Cytat:Paragrafy są jak jesteś totalnym niedorajdą to tak
Paragrafy są czy jesteś niedorajdą / kozakiem. Po prostu są i tego nie zmienisz.
A to czy Cię namierzą to wiesz zupełnie inna bajka. Mi sen spokojny ważniejszy niż jakieś fikcyjne konta bankowe. Nie mam zamiaru wałków robić więc one dla mnie bezwartościowe po prostu.
Co do ukrywania to czy trudno się ukryć... tak samo jak odnaleźć - zależy wszystko od technicznych możliwości, kasy i czasu. Nie ma 100% pewności nigdy. Chyba, że nie używasz internetu Big Grin


RE: Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) - Xaypadre - 23-11-2020 21:12

(23-11-2020 20:47)rachman napisał(a):  
Cytat:Paragrafy są jak jesteś totalnym niedorajdą to tak
Paragrafy są czy jesteś niedorajdą / kozakiem. Po prostu są i tego nie zmienisz.
A to czy Cię namierzą to wiesz zupełnie inna bajka. Mi sen spokojny ważniejszy niż jakieś fikcyjne konta bankowe. Nie mam zamiaru wałków robić więc one dla mnie bezwartościowe po prostu.
Co do ukrywania to czy trudno się ukryć... tak samo jak odnaleźć - zależy wszystko od technicznych możliwości, kasy i czasu. Nie ma 100% pewności nigdy. Chyba, że nie używasz internetu Big Grin

Ale tak jak napisałem wcześniej... tutaj nie ma żadnej rzeczy, które łamie polskie prawo także to Ty lekko wybiegłeś oskarżając mnie o to że jakoś "mój sposób" łamie prawo Wink


RE: Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) - rachman - 23-11-2020 21:16

Cytat:Ale tak jak napisałem wcześniej... tutaj nie ma żadnej rzeczy, które łamie polskie prawo
Piszesz o fejkowych danych a potem: Tak samo z kontem bankowym... Więc ... Konto bankowe a fejkowe dane... legitne w ciul Wink Pisz jakoś tak by nie sugerować. Np. bez tego "tak samo" w tej samej linijce bo nie tylko ja tak to odczytałem facepalm

Cytat:także to Ty lekko wybiegłeś oskarżając mnie o to że jakoś "mój sposób" łamie prawo
Gdzie Cię o cokolwiek oskarżyłem.
Co do łamania prawa - SAM to sugerujesz. beka j.w.


RE: Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) - Xaypadre - 23-11-2020 21:29

Nie mam czasu i ochoty przepychać się argumentami z pewnymi osobnikami, także jeżeli ktoś chce anonimowe karty SIM jak i konta bankowe to PW Wink

PS: Obecnie już 2 osoby otrzymały dwie karty SIM i 5 osób jest w czasie "otrzymywania" konta bankowego, także chętnych zapraszam Smile


RE: Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) - rachman - 23-11-2020 21:31

Też nie mam ochoty na dyskusje. Argumentów nie ma tu żadnych. Jest to co napisałeś:

Cytat:...nawet na fake'owe dane w ilościach jakich chcesz?

Tak samo z kontem bankowym... założenie przez internet...

Co do sprzedaży to pomyliłeś dział więc lepiej to zedytuj i przenieś się z ofertą nim moderator zauważy.


RE: Anonimowe karty SIM jak i konta bankowe - czemu nie ;) - Xaypadre - 23-11-2020 21:43

(23-11-2020 21:31)rachman napisał(a):  Też nie mam ochoty na dyskusje. Argumentów nie ma tu żadnych. Jest to co napisałeś:

Cytat:...nawet na fake'owe dane w ilościach jakich chcesz?

Tak samo z kontem bankowym... założenie przez internet...

Co do sprzedaży to pomyliłeś dział więc lepiej to zedytuj i przenieś się z ofertą nim moderator zauważy.

Ja tutaj nic nie sprzedaje Smile

To, że ludzie sami do mnie piszą to już nie moja w tym inicjatywa ekspercie Wink