Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszustwo? Paypal i Instagram - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Oszustwo? Paypal i Instagram (/Temat-Oszustwo-Paypal-i-Instagram-169880)



Oszustwo? Paypal i Instagram - N55 - 21-11-2020 23:18

Skomentowałam jakiegoś posta typu - polub wszystkie zdjęcia i skomentuj i wygrasz 500$... I teraz ta osoba prosi o Paypal. Wygląda to na oszustwo. W jaki sposób ktoś mógłby wykorzystać mój adres e-mailowy przypisany do konta Paypal, aby mnie oszukać? Macie jakieś pomysły?


RE: Oszustwo? Paypal i Instagram - Jnvestor - 21-11-2020 23:35

Może wysłać chyba jakąś prośbę o zapłatę licząc, że nie zauważysz i pomyślisz że dostajesz tą kasę a tak naprawdę ją wysyłasz. Poza tym to oczywiście jakiś spam może ci przychodzić na maila.


RE: Oszustwo? Paypal i Instagram - N55 - 22-11-2020 01:17

A jak nie mam tam żadnej kasy to jest to bezpieczne?


RE: Oszustwo? Paypal i Instagram - Urias - 22-11-2020 01:59

Najlepiej to zrób jakiegoś maila i przypnij do paypala. To nawet spamu nie będzie w razie czego. Nic nie ma prawa się stać podając samego maila. Smile Ale zalecam włączenie opcji w której za każdym logowaniem trzeba potwierdzić kodem z sms. Nie chodzi tu o tą sprawe ale po prostu dla bezpieczeństwa.


RE: Oszustwo? Paypal i Instagram - rachman - 22-11-2020 02:08

A grubsze hasło masz czy ogarnie Wink Wiesz na podstawie danych z fejsa - niektórym pewnie by odgadł passy do PP a więc i do @ może... a tam pewnie wyciągi z konta bankowego, adresy itd. Wink

To kwota ok. 2 tys. zł
Ile kurna tych zdjęć było... Wiesz po ile lajki są?
Po prostu zrób to samo z fejkowego konta i tyle jeśli Cię nurtuje. Jak tam też będą Ci dawać pińcet ...
A najlepiej daj se siana szkoda myślenia Wink