Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) (/Temat-Samsonov-typy-dziennik-dla-motywacji-169719)



Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) - Samsonov - 06-11-2020 00:48

Witam Big Grin Po paruletniej przerwie myślę aby poważniej wrócić do bukmacherki. Jednak zanim się do tego przekonam, trzeba sprawdzić czy ma to sens Smile Przez okres 3 miesięcy (do końca stycznia) będę podawał co bym grał oraz prowadził statystki Smile Na wielkie analizy nie liczcie, wszystkie posty będę pisał z telefonu, nie jest to najwygodniejsze. Jednak postaram się wszystko podawać w miarę przejrzysty sposób Smile

Jak będę to robił? Zakładamy że każdy kupon gramy za 100zl u bukmachera który nie nakłada 12% haraczu Smile Nastawiam się na grę maksymalnie 3zdarzenia / kupon Smile


Statystki będą wyglądały tak:

Profit:
Średni kurs:
Ilość kuponów:

Jeśli w 2 z 3 miesięcy, zysk będzie wynosił 1000zl, to znaczy że mogę wrócić Smile

Dlaczego tak? Bo nie chce nic robić na siłę Smile Kiedyś, za czasów gdzie w "roczniaku" można było grać z terytorium Polski bez zbędnych komplikacji, prowadziłem grupę sprzedająca typy na fb/telegramie. Wówczas średni zysk grając płaska stawka 100zl wynosił coś ok. 1500pln. Z braku czasu musiałem jednak to porzucić.. próbowałem to przez jakiś czas ciągnąć, ale na lapucapu ciężko było utrzymać takie wyniki i ostatecznie oddałem grupe znajomemu z którym współpracowałem.. Teraz czasu mam w końcu dużo więcej Smile

Trzymajcie kciuki. Nie za wyniki.. za to żebym wytrwale tu coś dodawał Smile Pierwsze typy... Jeśli będzie coś ciekawego to w ciągu dnia.. nie sprawdzalem jeszcze oferty. Pozdro!

Ps. Za wszelkie literówki, z góry przepraszam! Telefon i jego słownik lubią czasami płatać figle Smile


RE: Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) - Samsonov - 06-11-2020 17:30

Dzisiaj dubelek Smile

* Elche - Celta Vigo TYP: Elche zachowa czyste konto w pierwszej połowie (1.67)
* Koolhof/Metkic - Pavic/Soares TYP: 2 (1.65)

AKO: 2.76


RE: Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) - Samsonov - 07-11-2020 02:18

Wczoraj trochę pechowo Sad brakło kilku minut żeby elche dowiozło prowadzenie do przerwy Sad trudno Wink lecimy dalej. Dzisiaj proponuję trebla Wink

Profit: -100
Średni kurs: 2.76
Ilość kuponów: 1



Dziś gramy:

* Termalica B-B Nieciecza - Górnik Łęczna TYP: +1.5 gola w meczu (1.37)
* ŁKS - Chrobry Głogów TYP: 1 (1.40)
* Medvedev - Raonic TYP: 1 (1.47)


AKO: 2.82


RE: Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) - Samsonov - 07-11-2020 11:09

I jeszcze dubelek:

* RB Lipsk - Freiburg TYP: 1 (1.42)
* Chelsea - Sheffield Utd TYP: 1 (1.42)

AKO: 2.02


RE: Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) - Samsonov - 07-11-2020 23:11

Dzisiejsze oba kupony na + Smile Nie wiem czy na jutro coś dam radę znaleźć, mam swój mecz ligowy, a teraz jestem mega padnięty i wolę wrzucić propozycje będąc wypoczętym Smile

Statystyki po dzisiejszym dniu Smile

Profit: +184zl
Średni kurs: 2.53
Ilość kuponów: 3

Dobrej nocki Wink


RE: Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) - Samsonov - 09-11-2020 01:11

Na dziś 2 kupony Smile

Pierwszy to singiel na delikatnego underdoga Smile

T. Daniel - A. Karatsjew TYP: 1 (2.30)

a do tego dubelek:

* M. Cilic - J. Forejtek TYP: DW 2:0 (1.45)
* Pogoń Szczecin - Podbeskidzie TYP: 1 (1.57)

AKO: 2.28


RE: Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) - Patusiek - 09-11-2020 15:09

A co mi tam. Pogram twoje typy Wink Teraz już musisz się przykładać Big Grin Pozdro Huh


RE: Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) - Samsonov - 10-11-2020 02:09

Dziś katastrofa, podsumowanie machnę rano, tak samo jak rozejrze się co buki proponują, ale z tego co wstępnie spojrzałem chyba będzie dzień przerwy Smile


RE: Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) - Samsonov - 10-11-2020 15:36

Profit: -16
Średni kurs: 2.44
Ilość kuponów: 5

Tak jak pisałem dzis pauza Smile


RE: Samsonov - typy, dziennik dla motywacji :) - Samsonov - 12-11-2020 14:43

Dzis na szybko bo pierwszy mecz już za pół godziny..

Trebelek

* WKS - Madagaskar TYP:1
* Martin/Nys - Murray/Skupski TYP: 2
* Monteiro - Torpegaard TYP:1

AKO: 2.99