Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ebrokerpartner - pytanie o reklamacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: ebrokerpartner - pytanie o reklamacje (/Temat-ebrokerpartner-pytanie-o-reklamacje-169511)



ebrokerpartner - pytanie o reklamacje - TriQel - 14-10-2020 03:48

Siema.

Orientuje się ktoś jak dokładnie działa reklamacja na ebrokerpartner?
Nie zaliczyło mi jednej podpisanej umowy, wysłałem reklamacje ponad 30 dni temu i... cisza.
Na stronie piszę, że rozpatrywana jest do 30 dni, nie dostałem żadnej informacji nie licząc tej, ze została wysłana.
Czy po 30 dniach z automatu jest rozliczona na moją korzyść? Miał ktoś już taką sytuacje?
I może jeszcze ktoś wie, czy ten pieniądz dostane z ich najblizszym rozliczeniem (czyli jutro, w tym przypadku) czy przetrzymają mnie następne 3 miesiące?

Z góry dzięki.


RE: ebrokerpartner - pytanie o reklamacje - esli12 - 14-10-2020 11:06

Składałem kilka reklamacji w ebroker i chyba żadna nie była rozpatrzona w ciągu 30 dni. Zazwyczaj po 30 dniach pisałem do ebroker z prośbą o jakieś info i zazwyczaj szybko odpowiadali/zajmowali się sprawą/dowiadywali co i jak. Natomiast ostatnia reklamacja, którą składałem pozostała całkowicie bez jakiegokolwiek odzewu, a minęło już 3 miesiące - odpuściłem bo to jakaś nie duża kwota była. Podsumowując jeśli jesteś pewny wniosku, który reklamowałeś kontaktuj się z nimi zaraz po 30 dniach. Pozdrawiam!


RE: ebrokerpartner - pytanie o reklamacje - rachman - 14-10-2020 13:29

Kiedyś szybko szło, ale ostatnia reklamacja jak wyżej. Po miesiącu od reklamacji dopytywałem, ale bez odzewu. Cisza.


RE: ebrokerpartner - pytanie o reklamacje - TriQel - 15-10-2020 03:59

Nie uspokoiliście mnie Panowie, bo stawką jest 3000zł Big Grin
Sam nie znalazłem możliwości, więc obstawiam, że nie da sie z nimi skontaktować telefonicznie? xD


RE: ebrokerpartner - pytanie o reklamacje - esli12 - 15-10-2020 08:59

Też kiedyś szukałem telefonu do nich i nie znalazłem. Pozostaje ci katować ich emailami.


RE: ebrokerpartner - pytanie o reklamacje - TriQel - 16-10-2020 15:02

Odpisali mi, ze nie dostali info od banku jeszcze. Stracili troche w moich oczach, bo wątpie ze jakbym ja sie minął z terminem to by przeszło :x