Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatności w eWhoringu. Uporządkujmy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Płatności w eWhoringu. Uporządkujmy. (/Temat-Platnosci-w-eWhoringu-Uporzadkujmy-169369)

Strony: 1 2 3


RE: Płatności w eWhoringu. Uporządkujmy. - MatiMaister - 01-10-2020 17:47

(01-10-2020 16:01)Tiqanda napisał(a):  Aha kolego z postu powyżej, czyli Ty jesteś moralnie i prawnie rozliczony bo
A) nie naciągasz staruszków na wnuczka, nie robisz naiwnym nigeryjskiego przekrętu tylko po prostu naciągasz na niewinne nudeski tak? Ciekawe czym się różni jedno od drugiego
B) w internecie jest tak dużo zła, że czymże w tym morzu jest kropla Twojej nielegalnej fotografii
C) skoro ktoś kupuje nudeski, po pierwsze będzie mu wstyd to zgłosić, po drugie nikt nie weźmie go na poważnie

Przynajmniej ja tak rozumiem Twoje tłumaczenie. ŻAŁOSNE.

Tak naprawdę jesteś nie tylko oszustem ale i internetową dziwką, która po prostu nie sprzedaje swojego ciała, tylko obcej łaski.

Po pierwsze to nie jestem twoim kolegą a po drugie nie pomawiaj i nie ubliżaj, bo nigdzie nie napisałem, że się tym zajmuję.
To forum jest od dyskutowania na różne tematy i to właśnie robimy, nikomu nie zabronisz rozmawiać o tym co go ciekawi.


RE: Płatności w eWhoringu. Uporządkujmy. - Slictor - 13-10-2020 15:02

(29-09-2020 21:14)cezar78 napisał(a):  Podszywanie się pod kogoś i wyłudzanie kasy to jest art 286, do 8 lat więzienia. Stąpacie po cienkim lodzie panowie. Pół biedy jeśli żaden klient się nie kapnie, że dostał nudesy z internetu, ale jak ktoś kumaty zrobi sobie wyszukiwanie obrazem w google i znajdzie fotki w necie, to może się wku.. i zgłosić odpowiednim organom.
Jedynym w miare bezpiecznym sposobem wypłaty jest czek blik. Idziesz do bankomatu w maseczce i wypłacasz bez karty podając kod blik. No ale niewielu klientow pewnie będzie miało uruchomioną tą usługę na swoim koncie bankowym. Jedyny ślad jaki zostawiasz to ten z internetu i nagranie na kamerze bankomatu. W sumie po IP i tak mogą was znaleźć nawet jak będziecie działać przez proxy to zajmie to najwyżej troszkę dłużej.
Wystarczy nałożyć odpowiednie filtry + przyciąć obrazek(pobawić się z nim tak,aby gogel nie wykrywał obrazka),jeśli chodzi o bezpieczeństwo raczej dobre socksy bądź bramka Whonix, i po sprawie ,ale wątpię ,że komuś będzie się chciało śmigać,po komisariatach ,że został oszukany bo dostał nudesa z internetu : )


RE: Płatności w eWhoringu. Uporządkujmy. - Etarielle - 11-02-2021 17:28

Podepnę się, żeby nie tworzyć nowego wątku, bo mam podobne pytanie.

Mam w planach sprzedawać fotki, ale swoje, więc nie byłoby to oszustwo. Chciałabym też rozliczać się z US. I tu pojawia się pytanie - czy jeśli przelewy będę dostawać na paypalla, to w jaki sposób mam to rozliczyć? I czy dopiero od jakiejś kwoty, czy zgłosić do US powinnam każdy zarobek?
Jestem kompletnie zielona w tym, dziś założyłam ig i od razu posypały się oferty od panów obcokrajowców, a nie mam kompletnie pomysłu, jak to rozwiązać logistycznie, żeby mnie nie ścigali za jakieś przestępstwa podatkowe.


RE: Płatności w eWhoringu. Uporządkujmy. - xmaniek6 - 11-02-2021 17:42

(11-02-2021 17:28)Etarielle napisał(a):  Podepnę się, żeby nie tworzyć nowego wątku, bo mam podobne pytanie.

Mam w planach sprzedawać fotki, ale swoje, więc nie byłoby to oszustwo. Chciałabym też rozliczać się z US. I tu pojawia się pytanie - czy jeśli przelewy będę dostawać na paypalla, to w jaki sposób mam to rozliczyć? I czy dopiero od jakiejś kwoty, czy zgłosić do US powinnam każdy zarobek?
Jestem kompletnie zielona w tym, dziś założyłam ig i od razu posypały się oferty od panów obcokrajowców, a nie mam kompletnie pomysłu, jak to rozwiązać logistycznie, żeby mnie nie ścigali za jakieś przestępstwa podatkowe.

załóż onlyfans i zacznij promować konto Lol


RE: Płatności w eWhoringu. Uporządkujmy. - malpa2 - 11-02-2021 18:41

(11-02-2021 17:28)Etarielle napisał(a):  Podepnę się, żeby nie tworzyć nowego wątku, bo mam podobne pytanie.

Mam w planach sprzedawać fotki, ale swoje, więc nie byłoby to oszustwo. Chciałabym też rozliczać się z US. I tu pojawia się pytanie - czy jeśli przelewy będę dostawać na paypalla, to w jaki sposób mam to rozliczyć? I czy dopiero od jakiejś kwoty, czy zgłosić do US powinnam każdy zarobek?
Jestem kompletnie zielona w tym, dziś założyłam ig i od razu posypały się oferty od panów obcokrajowców, a nie mam kompletnie pomysłu, jak to rozwiązać logistycznie, żeby mnie nie ścigali za jakieś przestępstwa podatkowe.
Idź do księgowej sie spytaj Tongue
Może jakoś pod darowizne da sie to podciągnąć, ale nie wiem dokładnie.


RE: Płatności w eWhoringu. Uporządkujmy. - jarekxD - 11-02-2021 19:07

A pod usługi elektroniczne tego jakoś nie idzie podpiąć?


RE: Płatności w eWhoringu. Uporządkujmy. - Robson90 - 16-02-2021 07:42

Killa stron wcześniej Vasaki pisał, że da się podpiąć pod usługi elektroniczne. Wystarczy czytać cały temat.