Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC (/Temat-GLODNY-KRYPTOWALUT-maraton-do-wolnosci-finansowej-CEL-10-BTC-168760)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 29-03-2021 20:02

Ostatnio mniej czasu mam na FUTURES ;/
Wyniki spot z wczoraj było fajne odbicie



Sytuacja z kanałem Sueskim miała wpływ na rynki co można było zauważyć Big Grin
Na weekendzie dam jakieś fajniejsze podusmowanie
[Obrazek: spot.png]


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - bb8_pl - 30-03-2021 05:58

(29-03-2021 20:02)kamilg49 napisał(a):  Ostatnio mniej czasu mam na FUTURES ;/
Wyniki spot z wczoraj było fajne odbicie



Sytuacja z kanałem Sueskim miała wpływ na rynki co można było zauważyć Big Grin
Na weekendzie dam jakieś fajniejsze podusmowanie
[Obrazek: spot.png]

No jak takie zarobki masz na FUTURESACH to ładnymi środkami obracasz Smile Poza tym pewnie polowa celu już osiągnięta Big Grin


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - ptasiorex - 09-04-2021 20:30

Gratuluję wytrwałości, jak tam dalej idzie ?


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 16-01-2022 10:12

SIEMANKO

Witam was już któryś raz, szczerze zbierałem się do kontynuowania dziennika chyba pięć razy ale zawsze ciężko było zrobić ten 1 krok. Nowy rok postanowiłem wrócić po przerwie Smile

Siedzę w krypto od prawie 2 lat, wciągnęło mnie to na tyle że postanowiłem SIĘ NIE PODDAWAĆ W TYM TEMACIE, ponieważ jest to moim zdaniem przyszłość internetów Smile Przez ten okres przeszedłem kilka kursów, odnoście analizy technicznej, fundamentalnej, poznałem dużo wartościowych ludzi którzy pomogli mi przebrnąć przez ciężkie dla mnie okresy na giełdzie jak i życiowej. Znane mi są pojęcia takie jak Aidropy, daytrading, stacking, farming, itp itd. Będę to opisywał w dalszych planach i moich poczynaniach Smile Zarabiałem i traciłem duże kwoty, w 2021 roku obróciłem prawie 4 MLN $ na jednej z giełd.



Do rzeczy chce kontynuować ten dziennik aby umocnić swoje nawyki, będe wstawiał ciekawostki ze świata krypto, wyniki które udaje mi się osiągać, czasem może jakiś poradnik jak będzie zainteresowanie.
Ps. zajmuję się jeszcze marketingiem sieciowym a mianowicie sprzedaż "pewnych" rzeczy przez neta. Posiadam Fanpage, majstruje w adsach itp ale wątpie że tutaj będe to opisywał choć kto wie, może coś mnie skusi Smile




Cena zeszła do mojej strefy knotem aktualizacja ->

https://www.tradingview.com/x/ry28RP2A/

Osobiście sądziłem ze zejdziemy mocniej poniżej 40K pod linie trendu aby zmylić traderów i wykonac fakeout ale tak się nie stało, szanse dla mnie są małe że zobaczymy 39k-

Nie chce marnować czasu na upiększanie dziennika więc przepraszam z góry ale będzie wyglądał tak jak ja chce i będe w nim umieszczał info w takiej formie jak mi wygodniej i szybciej. Przecież liczy się treść Smile

UFFF pierwszy krok po powrocie zrobiony Smile Planuje wrzucać 2-3 podsumowania w tygodniu, zależnie od czasu i przebiegu sytuacji. POZDRO ŚWIRY


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - radek0389 - 16-01-2022 10:38

(16-01-2022 10:12)kamilg49 napisał(a):  Przez ten okres przeszedłem kilka kursów, odnoście analizy technicznej, fundamentalnej, poznałem dużo wartościowych ludzi którzy pomogli mi przebrnąć przez ciężkie dla mnie okresy na giełdzie jak i życiowej.

Cześć, z jakiś kursów korzystałeś? Jeśli to nie tajemnica i znasz jakieś wartościowe, to proszę o podesłanie Smile.

A tak to powodzenia.


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 19-01-2022 20:30

Jeśli chodzi o kursy to jest ich dużo i nie chaiłbym od razu wszystkiego zdradzać :> Jestem jednym z kursantów Kamila Jarzombka. Obecnie nie prowadzi naboru oraz jego kurs "się skonczył" jednak jesteśmy z nim jako grupa w kontakcie.
Wiele hejtu na chłopaka się polało od Januszy ale takie życie, jak to mówia psy szczekaja karawana jedzie dalej Tongue
Ogólnie moge polecić jego kanał na YT, śledzę go od praktycznie 2 lat, przedstawia wiedze oraz ciekawostki ze świata krypto. Bardziej lubi nagrywać podczas Bessy jak jest mniej szumu :> jego grupa powstała dla osób "zaawansowanych" aby uniknąć narażania kogoś kapitału, jak wiemy skoro ludzie pytają gdzie kupić coina to średnio nadają sie do krypto i kupują byle by mieć, oczywiście nie urażając nikogo Smile

Trade udało mi się z dużego minusa wyjść na jeszcze większy plus Big Grin
[Obrazek: DOT.jpg]

[Obrazek: DOT1.jpg]


Co do ciekawostek na TT Mike Tyson napisał że wchodzi ALL IN w Solane Big Grin ciekawy jestem ile mu zapłacili Big Grin ale to pozytywny znak do dalszej adopcji krypto i jakie gwiazdy się nim interesują Wink


[Obrazek: mike-tyson.png]


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 20-01-2022 22:30

Prawdopodobnie wybieram się do Katowic za 2 tygodnie w piątek gdzie odbywa się event Krypto Silesia, nie jest to duże wydarzenie ale zawsze fajnie kogoś posłuchać który jest związany z moim zainteresowaniem Big Grin

Dostałem się na Whiteliste projektu WenLamboNFT, mam możliwość kupna 3 NFT po tańszej cenie. Na wejściu będę
mial 50% zysku. Projekt jest na super wczesnej fazie rozwoju. Będzie to gra w której zawodnicy będą się ścigali swoimi samochodami, mogli ję ulepszać itp. Jeśli załapie mocny hype może się dużo dziać Big Grin w końcu w naszym krypto świecie jest to dość częsty tekst "gdzie moje lambo" Tongue Wszystko to będzie na sieci Harmony One.
[Obrazek: wenlambo.png]

Idea Ciekawostki: Serena Williams zostaje doradca zarządu Sorare

Trade:

[Obrazek: bnb1.png][Obrazek: ftm1.png]
[Obrazek: sus1.png]


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - kamilg49 - 22-01-2022 08:49

TO SOBIE DOBRY MOEMNT DAŁEM NA POWRÓT Big Grin

Na rynku leje się krew Big Grin Niestety mój zły scenariusz się zaczyna sprawdzać ;<Niżej aktualizacja z tego wykresu.

https://www.tradingview.com/x/UtEJK9W7/

Tworzy nam się formacja Head and Shoulder (Głowa z ramionami) nie ukrywam że jestem z tego zadowolony....
Ale nie będe uporczywie trzymał sie wersjii to the moon bo tak nie jest i trzeba dostosowywać się do rynku ponieważ rynek nie będzie do nas ... Jeśli formacja H&S sie sprawdzi to uwaga ale mamy wyłamanie na około 16.000$, Dodatkowo potencjalnie BTC spadał w Bessie o około -70-80% od ATH co ciekawostka są właśnie te okolice. A mówią ze AT nie działa Big Grin

Wykres mojego kolegi który jest już bardzo mocno zarobiony na Hossie i patrzy z totalnie świeżą głową.

[Obrazek: H-S.png]


Wyniki trade:

[Obrazek: dot2.png][Obrazek: dot3.png]


Jutro postaram się zrobić bardziej obszerny post dotyczący ciekawostek itp. Pozdro !


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - xdax1 - 22-01-2022 09:11

No i mamy spadki kolejne, tym razem większe niż ostatnie. Na btc ale i na eth, pora zakupów Smile


RE: GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC - pkulma301 - 22-01-2022 11:48

(22-01-2022 09:11)xdax1 napisał(a):  No i mamy spadki kolejne, tym razem większe niż ostatnie. Na btc ale i na eth, pora zakupów Smile
Ja bym na twoim miejscu się wstrzymal