Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] (/Temat-VI-ZLOT-ZARABIAM-COM-Zapisy-168625)

Strony: 1 2 3 4


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Admin - 04-09-2020 06:17

Jeśli ktoś ma jakaś kamerkę sportową lepszą od xiaomi czy gopro5 to fajnie jakby zabrał Tongue


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Ropsont - 06-09-2020 01:50

Zbanować Twardego


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - kotek34 - 06-09-2020 17:50

Witam serdecznie,

Na początku chciałbym jeszcze raz podziękować zarówno organizatorom jak i sponsorom zlotu. Dziękuje i ciesze się, ze moglem tam się z Wami pojawić.

Chciałbym zaznaczyć, ze jestem osobą, ktora pierwszy raz uczestniczyła w zlocie tego forum, dlatego jezeli nigdy wcześniej nie byłeś na takim zlocie a zastanawiasz sie czy warto - odpowiem krotko. WARTO!!I TO JAK!!!

Chyba, że nie lubisz:
-mega miłej, uprzejmej i zgranej ekipy osób
-nieprzeliczonej ilości pysznego jedzenia i alkoholu oraz dużo dobrej zabawy
-imprez do świtu
-niezliczonej ilości wspólnych tematów do rozmów
-poradników na przecenie -50% (hehe)

No to fakt.. zostań w domu Wink

Aha i tak wgl to odbanowac Ropsonta i poza tym uważam, że UE powinna zostać zniszczona Big Grin

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia (mam nadzieje) za rok
Kamil


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Admin - 07-09-2020 09:09

dobra dziś już się wyspałem i mogę coś napisać Big Grin


Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za dotarcie na zlot i kolejną świetną integracje, ogromne podziękowania dla MyLead oraz Mikiniki za KOLEJNE dołożenie cegiełki aby nam jeszcze milej spędzało się czas. Pomimo iż w tym roku było nas zdecydowanie mniej z uwagi na poźny termin który przesuneła epidemia, to zainteresowanie i tak przekroczyło moje oczekiwania gdyż miesiąc przed zlotem nie było już wolnych miejsc Smile


pod względem ilości materiałow zdjęc/filmów było zdecydowanie najgorzej, bo nie mam tego zbyt wiele, tym razem wolałem wychillować i zdecydowanie tego nie żałuje. Mimo wszystko jeśli ktoś posiada jakieś zdjęcia/nagrania to bardzo proszę o przesłanie ich na [email protected] czy wrzucenie przez facebooka w wiadomosci prywatnej https://www.facebook.com/bananoke a nóż się coś nada do montażu Idea


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Ropsont - 07-09-2020 11:17

Co tu dużo mówić...

Wspaniały to był zlot, nie zapomnę go nigdy.
Dużo pieniędzy miałem, dużo piłem piwa bo bardzo je lubię i mało spałem.

Pozdrowienia dla całej zlotowej ekipy i po raz kolejny dzięki za świetnie spędzony czas! impreza


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Admin - 15-09-2020 19:20

Co mialem ze zdjec wrzucilem: https://www.facebook.com/zarabiamcom/posts/3329609123752279 Smile

Jeszcze raz wielkie podziekowania dla MyLead.pl oraz MikiNiki wasze wsparcie podniosly jak zwykle standardy Smile
Dziekujemy Smile


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - vky - 15-09-2020 19:22

a gdzie foto z imprez? czy tylko monopoli przy wódce?


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - Admin - 16-09-2020 11:47

Chyba nie sadzisz ze przy imprezie ktoś z telefonem stał i foty robil, jeśli tak robisz to współczuje Ci imprez Jerk2 impreza


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - vky - 16-09-2020 19:37

gdy się widzi przyjaciół z innego miasta ( w moim przypadku ) raz na rok, fotka nawet przy obiedzie jest super pamiątką na wiele lat. pozdrawiam Adminie Heart


RE: VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] - M$ney - 09-05-2021 03:46

Mozna sie jeszcze zapisywac? Widze, ze z Opola z dziewczyna mamy 38km